Неприйняття Ваших нових поглядів і звичок

2nd Липень , 2017

Ви вирішили розпочати новий етап у своєму житі, харчуватись здоровою їжею, зайнятись спортом, змінити не лише свій зовнішній вигляд, а й спосіб мислення. Та ось ви стикнулись із однією із найбільших проблем – ваші близькі та рідні, ваше оточення не сприймає ваші нові переконання чи скептично відноситься до ваших нових звичок.
Так, безумовно щастить тим, кого на їх шляху до оновлення підтримують друзі, колеги по роботі, сім’я, а отже вони знають, що їх боротьба із застарілими та шкідливими харчовими звичками підсилена «командним духом». Чудово, якщо рідні теж починають дотримуватись нового раціону, складають компанію у тренажерному залі чи на пішій прогулянці, відмовляються від харчових спокус тощо.
Але, на жаль, здебільшого ми стикаємось із протилежною ситуацією. Наше суспільство доволі закрите до нововведень і побоюється змін, а отже намагається «висміяти» тих, хто виходить із так званої старої зони комфорту. Для прикладу, на вашу адресу можуть лунати вислови: «Невже ти зможеш хоча б один день прожити без випічки?» «Ти будеш обезсиленою», «А як же задоволення від тортів?», «Як ти зможеш жити без піци, макаронів, фаст-фуду?» Коли ти намагаєшся переконати близьких у протилежному, на тебе дивляться як на людину, яка втратила здоровий глузд. Але як не втратити у цьому разі віри у себе, у свої сили, у те, що все вдасться?
Не дивуйтесь, але я теж стикалась із такою проблемою і тепер хочу поділитись із вами декількома порадами, як краще впоратись із таким несприйняттям з боку рідних чи колег по роботі.

Ви повинні чітко зробити свій вибір та утвердитись в намірах.
Найголовніше, щоб ви не вагались у тому, що новообраний вами шлях – вірний. Якщо ви будете переконані у тому, що здорове харчування принесе користь вашому організму, ваш зовнішній вигляд покращиться, енергії побільшає, а настрій підвищиться, вас буде уже складно переконати у протилежному.

Усвідомленість вашого вибору – ось що важливо. Ви повинні збагнути, що ви не просто змінюєте раціон та стиль життя, а що ви приносите користь собі, проявляєте таким чином любов до себе і свого організму, ви саморозвиваєтесь, самовдосконалюєтесь.

Як тільки ви помітите, як змінюється ваше тіло, а хода стає легкою, відбуватиметься трансформація і у інших напрямках – можливо ви захочете отримати нові знання, досягти кар’єрного зросту, освоїти кулінарне мистецтво тощо.
Якщо ваша свідомість буде світлою, то і всі зміни відбуватимуться природньо, без примусу чи насилля над собою. Для прикладу, якщо ви їсте моркву і при цьому розумієте, що ви її ненавидите, то ви вже робите, щось неправильно.

Забудьте про агресію.
На будь-які негативні чи скептичні коментарі не варто відповідати гнівно. Вибір формувати у собі нові звички, творити нову себе повинен також спонукати вас до терпимості і відчуття співчуття. Ваш співрозмовник просто не розуміє справжньої користі від здорового харчування та більшої активності, він боїться змін, він не хоче виходити за межі свого «комфорту», а тому він закликає і вас там залишитись. Не варто постійно одягати рятувальний круг, якщо ви хочете навчитись плавати.

Сперечаючись із кимось, ви лише витрачаєте позитивну енергію і втомлюєтесь. Просто спокійно спробуйте обґрунтувати ваше нове переконання, використовуючи при цьому логічні та об’єктивні докази. У випадку, якщо ваш співрозмовник кардинально з вами не погоджується, тоді варто взагалі змінити тему розмови, можливо іншого разу ви знайдете іншу точку дотику.

Станьте прикладом для натхнення.
Ви повинні своєю поведінкою та новими звичками надихати і демонструвати, наскільки це корисно та чудово харчуватись їжею, яка несе здоровя для організму. Ваша зброя – це багато зелені та овочів у яскравих соковитих салатах, запашні фрукти щодня на столі тощо. Якщо ваші близькі бачитимуть, як ви стаєте щасливішою, вони цікавитимуться у вас, яким чином вам вдається досягати такого результату ( міцний сон, свіжість шкіри на обличчі, легка хода, впевнена постава).

Не соромтесь пригощати.

Запропонуйте вашим рідним скуштувати корисну ситну страву (без обсмаження, майонезу, хліба). Влаштуйте пікнік на природі, сформувавши меню лише із корисних продуктів. Покажіть, що здорова їжа теж смачна, апетитна, ароматна, насичена та різноманітна.

Пам’ятайте – Ви не самотні.
Навіть у випадку, якщо ваші близькі та рідні на цьому етапі вас не підтримують, збагніть, що ви не залишились на одинці. Усвідомте, що людей, які змінюють щодня своє життя і починають харчуватись для здоров’я багато, і що їм напевне теж у ці миті важко, але вони готові підкорити нові вершини.
Не бійтесь, не хвилюйтесь – ваші острахи та переживання пройдуть, як тільки ви помітите перші (можливо і не значні) результати. Ваш приклад –стане чудовим взірцем для усіх навколишніх!

Ваш вибір правильний, ви обираєте здоров’я, ясність, гармонію тіла та душі, легкість. Так, не все вийде з першого разу і не все буде таким ідеальним, як би вам цього хотілось, але вірте у себе і у свої сили – У ВАС ВСЕ ВИЙДЕ! Кожен маленький крок щодня – це рух уперед.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!