Чому ми хворіємо? Причина #4 – Хвороба як спосіб відпочинку

26th Березень , 2018

Ще одна дуже поширена причина , через яку ми інколи хворіємо – нам хочеться відпочинку.

Можливо у вас дуже напружений ритм роботи, який не залишає часу на відпочинок . можливо ви самі вільні розпоряджатись своїм часом , але ваші внутрішні установки не дозволяють вам відпочивати, коли інші працюють. Ви працюєте, працюєте і не бачите можливості , як зупинити цей безперервний «біг по колу». Ви хочете зробити перерву, але не знаєте , як це можна зробити. Тут на допомогу приходить організм, ресурси якого дійсно виснажені і ваше внутрішнє замовлення реалізується.

Ви отримуєте чергове ОРЗ або щось серйозніше і зі спокійною совістю відпочиваєте тиждень – два. Якщо б у вас не було внутрішнього «замовлення» на відпочинок, то організм тягнув би свою ношу без всяких ОРЗ.

В результаті , якщо у вас великі ресурси ви працювали б в своєму жахливому (для організму) режимі довгі роки – так працюють в реальносиі багато людей, які захоплені своєю справою. Їм немає коли відволікатись. І їхній організм не дозволяє собі хворіти, реалізуючи внутрішнє замовлення господаря: немає коли витрачати час на дрібниці, потрібно займатись справою.

Іноді на допомогу батькам приходять їхні діти – житина хворіє і забезпечує мамі декілька тижнів на лікарняному по догляду за дитиною. Ознакою такою ситуаціх є те що дитина завичай виздоровлює за два-три дні, і інший час мама може витратити на себе.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!