Чому ми хворіємо? Причина #5 – Хвороба, як спосіб уникнути неприємної справи

30th Березень , 2018

Іноді хвороба приходить вам на виручу , коли дуже не хочеться щось робити.В моєму випадку – це спосіб для мене дуже добре діяв, поки я все не пропрацювала.
Вас посилають в неприємне відрядження, примушують займатись нудною і неприємною справою, обставини примушують зустрічатись з неприємною людиною.. Як уникнути цього, якщо ніхто не збирається вислуховувати ваші протести? Тільки захворіти. І потрібне вам рішення прийде саме собою. Вам не хочеться виступати перед кимось? Ваше горло хворіє і виступати доводиться комусь іншому.
 
Хвороба як спосіб відтягування важливого рішення: змінити місце роботи або проживання, одружитись або розвестись, попросити або вимагати щось, а людина ніяк не зважується зробити це. Ідеалізація своєї недосконалості мішає їй прийняти кінцеве рішення. Якщо терміни піджимають, а кінцевого рішення все немає, на допомогу приходить організм – він хворіє, і у людини з’являються повні підстави ще відкласти термін прийняття рішення.
 
Іноді замість хвороби на допомогу приходить зайва вага. Наприклад, жінка ніби хоче вийти заміж, але всередині себе вона впевнена, що все марно. А раз марно, то навіщо ходити на побачення, тільки зайві засмічування отримувати. Але і просто так відмовлятись від побачень не зручно , потрібна якась підстава для цього.
 
Бачачи такі страждання, підсвідомість знову приходить на допомогу і організовує їй надлишкову вагу . тепер можна вдихнути і спокійно не ходити на побачення, а сконцентруватись на боротьбі з зайвою вагою. Ось коли вага зменшиться тоді можна буде подумати про особисте життя. Значить, практично ніколи. Якщо звісно, не задуматись над всіма цими процесами.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!