Чому ми хворіємо? Причина #6 – Хвороба як спосіб маніпуляції оточуючими

10th Квітень , 2018

Погроза захворіти або навіть померти – дуже поширений спосіб впливу на оточуючих. «Якщо ви не зробите те, про що я говорю, то я цього не переживу». Зазвичай такий спосіб нав’язування своєї волі оточуючим використовують слабкі люди, які не мають можливості по іншому наполягати на своїй думці.

Спосіб дійсно доволі дієвий , особливо якщо ваші близькі люблять вас і не хочуть бути джерелом ваших страждань. Для посилення ефекту варто іноді серйозно похворіти, і у оточуючих не залишаться сумнівів., що ви не жартуєте. І вони виконують всі захцянки, навіть не бажаючи цього робити..

Ще один поширений випадок само замовлення захворювань – жінка боїться, що її чоловік (коханий) хоче розійтись з нею, оскільки напруження почуттів начебто пройшло, але ніякої заміни партнеру поки не передбачається. Що робити, як утримати його біля себе? Один з варіантів вирішення цього завдання – захворіти. Порядна людина не зможе кинути хвору жінку, особливо якщо хвороба робить її безпорадною.

Здавалось би , навіщо вибирати такий болючий шлях, краще було б просто позбутись від своїх страхів. Але для цього потрібно усвідомлювати таємні мотиви своїх вчинків, а хто ж цьому навчений? Простіше неусвідомлено маніпулювати улюбленою людиною, експлуатуючи його порядність і відповідальність.
Зрозуміло, що якщо такі якості у коханого відсутні, то цей фокус спрацьовує навпаки, тобто коханий покидає вас ще швидше.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!