Чому Ви втомлюєтесь?

10th Липень , 2018

Останнім часом до мене дуже часто звертаються з проблемою постійної втоми. І це не дивно, зараз це поширений симптом, особливо враховуючи наш темп, спосіб життя , стреси і нехватка поживних речовин в раціоні.

І я сформувала для вас декілька причин, чому ви можете відчувати втому.

* У вас нехватка сну/неякісний сон . Вам потрібно 8 годин, щоб повністю відпочити.

* Ви лягаєте спати після 23.00 . Крім цього , ймовірно що ви сидите в телефоні або за комп’ютером, що в свою чергу не впливає позитивно на ваш організм, гормональну і нервову систему.

* Ведете малорухливий спосіб життя. Сидіння цілий день дуже важке для вашого тілі, і часто спричиняє біль у шиї, біль у спині і хронічні головні болі – плюс такий неенергетичний спосіб життя викликає втому, що змушує вас постійно почуватись втомленими.

* Ви їсте багато цукру. Рафінованого і не рафінованого. Я рекомендую скоротити кількість цукру (не тільки в чистому вигляді), включаючи кількість фруктів, які ви їсте. Фрукти найкраще вживати з низьким ГІ.

* Ви їсте багато яєць. Яйця можуть викликати чутливість організму, про яку людина може не знати. Тут потрібна елімінаційна дієта, з виключенням цього продукту на 4 тижні.

* Ви їсте глютен. Я не говорю, що глютен поганий. Але в багатьох знову ж таки може бути чутливість організму до цього продукту і тут так само потрібна елемінаційна дієта.

* Ваша щитовидка не працює належним чином. Потрібна здати аналізи щитовидної залози і звернутись до лікаря ендокринолога. Крім втоми проблеми з щитовидною залозою можуть викликати пригніченість, м’язові та суглобові болі, збільшення або втрата ваги, проблеми з зором, зміни в апетиті і ін.

* Ваше травлення погано функціонує. Тут необхідно дотримуватись протоколу по відновленню травлення.

* У вас нестабільний рівень цукру в крові. Переконайтеся, що кожен прийом їжі містить білок і хороші жири для контролю рівня цукру в крові, І будьте обережні з кофеїном – 1 чашка на день. Симптоми дисбалансу цукру в крові також включають: відчуття втоми / виснаження, постійна тяга до їжі, головні болі, пригніченість, тривога

* Ви не їсте достатньо їжі. Якщо у Вас немає збалансованих прийомів їжі, або ви дотримуєтесь дієти з виключенням певних груп продуктів. Можливий клітинний голод.

* Ви зневоднені. Особливо зараз – літом. Пийте достатню кількість якісної води з pH рівнем не менше 8 . Коли ви починаєте відчувати спрагу, ваше тіло вже зневоднене, тому важливо пити постійно.

* Низький рівень йоду, магнію і вітаміну Д. Вітамін Д можна здати в лабораторії, нажаль зараз нехватка цього вітаміну практично в кожного.

* Емоційний стрес. Він може завдати величезну шкоду вашому енергетичному рівню.

* Депресія. І я говорю про клінічну діагностовану депресію.

* Анемія. Може бути пов’язано з недостатньою кількістю заліза в крові, вітаміну В12 та фолієвої кислоти, а також якісного білка.

* Синдром хронічної втоми. Напишу про це окремий пост.

* Синдром дірявого кишечника – це стан, при якому ваш травний тракт стає пошкодженим, і у вашій кишковій стінці починають розвиватися дрібні отвори. Малі частинки, які зазвичай не можуть пройти крізь стінку кишечника, починають проникати в кровотікЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *