День турботи про себе

4th Лютий , 2017

Присвятіть сьогоднішній день собі, зробіть один день – днем турботи про себе.
Саме сьогодні ви повинні якнайбільше попіклуватись про себе, проявити свою любов до себе, присвятити цей день собі, своїм бажанням. Такий день додасть натхнення, нових сил та енергії, дозволить відпочити від буденності.
Отож, розпочинаємо.
День турботи про себе – це день, коли ви присвячуєте час собі та тим справам, якими якнайбільше полюбляєте займатись. Це ті справи, дії, заняття, які наповнять позитивом та новими враженнями, дозволять віднайти внутрішню гармонію, покращать як фізичний, так і емоційний стан.
До речі, у найкращому випадку такий день потрібно організовувати для себе хоча б раз на тиждень.
Для прикладу, ви можете обрати якийсь із вихідних днів. Ви не обов’язково повинні проводити його наодинці, ви можете бути із сім’єю, дітьми, друзями тощо, але це повинно приносити вам задоволення.
Проаналізуйте, після ваших звичайних вихідних, чи відчуваєте ви, що відпочили і сповнились силами, чи навпаки ще більше втомились (знаєте, є така народна усмішка «прийшов у понеділок на роботу, щоб відпочити від вихідних!»).
Якщо з користю провести час протягом вихідних, ви з новою силою повернетесь до справ.
Не шукайте виправдань і відмовок, що у вас немає на себе часу, що такі дурниці не для вас, і що той борщ ніхто крім вас не зварить.
Полюбіть себе і проявіть цю любов до себе. Якщо ви з любов’ю ставитиметесь до себе, то і ваші оточуючі почнуть робити так само. Ваші рідні не хочуть вас бачити втомленою і «загнаною конячкою», а навпаки бадьорою, енергійною, здоровою, сповненою натхнення, успішною і звичайно ж щасливою. А це все починається із вас особисто, із середини.
Дисциплінуючи себе у такий спосіб, ви помітите, що дисциплінуєте і своє життя, адже ви переоціните все, визначите нові пріоритети, краще самоорганізуєтесь. А це все, в свою чергу, є дієвим засобом для досягнення мети.
Отож, оберіть для себе цей один день на тиждень (це зовсім не багато, це всього лише один день із семи) і постарайтесь зробити так, щоб такий день додавав вам сил, натхнення, зцілював, заспокоював, омолоджував.
Ви запитаєте, а чим же таким корисним для самої себе можна зайнятись у день турботи про себе?
 Згадайте, що ви любите слухати музику, згадайте про улюблених виконавців,  потанцюйте при бажанні
 Відвідайте спа-салон, зробіть косметичну процедуру, сходіть до перукарні, на манікюр чи навіть просто прийміть розслаблюючу ванну із додаванням до води різних трав та ароматів
 Присвятіть час читанню – читання книги це зовсім не перегляд фільму, це час, коли працює ваша уява, коли ви переміщаєтесь у події, які описуються, коли ви з нетерпінням перегортаєте сторінку за сторінкою, щоб якнайшвидше дізнатись, що ж буде далі
 Прогуляйтесь на свіжому повітрі (з’їздіть з друзями чи рідними на природу, сходіть із дітьми у парк чи зоопарк, просто пройдіться вулицями містами, по яких ви рідко ходите)
 Займіться йогою чи виконайте ряд дихальних вправ, у пригоді стане медитація чи навіть молитва
 Зустріньтесь із подругою, якої давно не бачили або поговоріть із нею по телефону
 Забудьте про інтернет і соцмережі, нехай цей день буде вільним від цієї павутини
 Просто поспіть, якщо протягом тижня вам доводиться часто недосипати
 Приготуйте щось нове, поекспериментуйте з рецептами, смаками, спеціями
 …
Варіантів може бути безліч, вам просто потрібно пригадати, яка із справ приносить вам задоволення, чим ви займаєтесь без примусу і що допоможе просто розслабитись, забути про щоденні клопоти та турботи та відновити сили для нового робочого насиченого тижня.
Опишіть, чим ви готові зайнятись у день турботи про себе? Як готові проявити свою любов до власної душі та тіла?Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *