Ефірна олія Розмарину

11th Березень , 2018

Давні греки і римляни в слідом за єгиптянами вважали розмарин священним символом любові і смерті. Студенти під час занять носили вінки з гілок розмарину для покращення пам’яті, а наречені включали розмарин в свої букети. Для захисту від заразних хвороб його спалювали, щоб очистити повітря, а також носили з собою у вигляді маленького букетика.
Гіпократ і Годен прописували розмарин від хвороб печінки.
Ефірна олія розмарину – одне з найцінніших олій в ароматерапії, головний компонент знаменитої “Води королеви Угорщини” – “еліксиру молодості”, який, за легендою , перетворив 60 річну паралізовану принцесу в молоду, красиву, здорову, спокусливу дівчину.

* Розмаринова олія впливає на ріст волосся
Розмаринова олія ефективна при лупі та лікуванні сухої шкіри голови, а це в свою чергу може сприяти росту волосся. Крім цього вона може запобігти випадінню волосся і сивині волосся.

Включіть розмаринову ефірну олію у шампунь і кондиціонер для покращення здоров’я шкіри голови та росту волосся. (пам’ятайте, що якість і склад шампуню є супер важливий. Ніякі ефірні олії не допоможуть, якщо склад шампуню буде токсичний для організму)

* Розмаринова олія може зменшити рівень стресу, оскільки знижує рівень гормону стресу – кортизолу. 

* Душевна рівновага 
Заспокійливий аромат розмарину допомагає очистити голову.

* Розмаринова олія – це один з найпростіших способів покращення кровообігу в організмі. Якщо у вас виникають м’язові судоми, холодні руки та ноги або біль у м’язах, регулярно робіть масаж з розмариновою олію (в основу).

* Лікує головні болі
Олія розмарину, нанесена на шкіру, лікує біль і покращує кровообіг, а це означає, що вона може лише полегшити мігрень або пульсуючий головний біль.

* Підвищує імунну систему
Антиоксиданти є одними з найцінніших оборонних засобів, які ми маємо в нашому організмі для боротьби з інфекцією та хворобами, тому будь-яка їжа або ефірна олія, яка або додає або стимулює активність антиоксидантів, є величезною перевагою для загального здоров’я. Ррегулярне вживання або інгаляція ефірною олією розмарину в сеансах ароматерапії або іншими способами може підвищити імунну систему та допомогти боротися з усіма захворюваннями, пов’язаними з вільними радикалами, включаючи рак та серцеві захворювання.

* Знімає біль
Здатність ефірної олії розмарину полегшити біль призвела до його широкого використання при лікуванні головного болю, м’язових болів, ревматизму та навіть артриту. Масування ураженої ділянки, може швидко полегшити біль. Ванни з розмариновою олією також є ефективними при лікуванні ревматизму. Чудово знімає менструальну біль.

* Запобігає виникненню герпесу
Вірус герпесу може швидко розвивати імунітет до звичайного противірусного лікування. Низка досліджень показала, що ефірна олія розмарину є ефективним засобом зменшення симптомів вірусу герпесу.

* Покращує стан здоров’я порожнини рота
Ефірна олія розмарину є дезінфікуючим засобом і часто використовується як засіб для полоскання рота. Це також допомагає усунути неприємний запах з рота.

Спосіб застосування:
– Аромалампа: 3-6 (простуда, головні болі, розумова втома)
– Інгаляція: 1-2 к. (можна з м’ятою і евкаліптом) – (простуда, астма)
– Компрес : (не більше 30 хв): 7 – 10 крапель на 200 мл гарячої води (рани, опіки, запалення)
– Арома ванна: 5-7 крапель або в суміші з іншими ефірними оліями (простуда, втома, болі в м’язах і суглобах, перед менструацією, вивід токсинів)
– Ванна для ніг: 2 кр. розмарину + 3 кр. олії чайного дерева на 2 ч. л. морської солі для ван (холодні ноги, набряки ніг, запах)
– Масаж: 7 – 10 крапель на 10 мл масажного масла (мязові болі, ревматизм, артрит, невралгія, остеохондроз, радикуліт)
– Арома медальйон: 2-3 краплі
– Збагачення шампунів: 3-5 к. на 10 гр основи (від лупи, для зміцнення волосся)
– Збагачення косметичних засобів: – 2 к + 3 к. олії лимону на 10 гр крему (жирна, схильна до запалення шкіра)
– Внутрішнє застосування: по 1 к. 2 рази в день додати в сіу або чай (печія, нудота, отруєння, кишечні коліки)
– Кулінарне використання. Наступний раз при готуванні, додайте краплю або дві, і випробуйте вибух смаку!)

Протипоказання: Застосовувати в малих дозах! Не застосовувати в першій половині вагітності, дітям до 6 років, при епілепсії, важкій гіпертонії, перед засмагою.

Ресурси для додаткового читання:
http://www.mdpi.com/1420-3049/17/3/2704?trendmd-shared=0
http://www.google.com/patents/us6447762?dq=rosemary+ess%2520ential+oil+hair+follicles
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12690999
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20377818
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10641130
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17291597
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10460442
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7333081
http://roberttisserand.com/2010/08/can-essential-oils-raise-blood-pressure/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *