Курси

КУРСИ

СТРУНКИЙ СИЛУЕТ ЗА 12 ТИЖНІВ

Проект створено для тих, хто втомився від виснажливих дієт, хто прагне досягнути хорошого та головне – тривалого результату, хто хоче змінитись і не тільки побачити себе у дзеркалі новою, а й відчути себе по-новому!

Протягом курсу ви вдосконалюватиме не лише своє тіло і зовнішній вигляд, а й змінюватимуться ваші емоції, ваші відчуття до себе, ви почнете розуміти себе.

Програма «Стрункий силует за 12 тижнів» індивідуальна, оскільки, хоча ми і працюємо у команді, рекомендації щодо харчування надаються кожному особисто згідно потреб, можливостей, цілей, проблем і симптомів, а зайві кілограми зникатимуть один за одним уже як супутній результат.

Програма базується на довірі та взаємозв’язку, ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які вас турбують, які ви можливо соромились запитати раніше, які виникатимуть під час участі у програмі. Курс передбачає не сухі знання, а практичні навички (рецепти страв, відео вправ, багато додаткових ресурсів).

Ви не самотні! Ви матимете змогу спілкуватись з однодумцями у групі, а досягати бажаного у команді завжди легше, адже ви матимете можливість ділитись своїми думками, побоюваннями, перемогами та результатами, ви знайдете подруг.

«Стрункий силует за 12 тижнів» - це те, що вам потрібно і не у наступний понеділок, а саме сьогодні! Ласкаво просимо!

Курс "Основи здорового харчування"

Курс про основи збалансованого харчування включає як теоретичні, так і практичні знання.

Доступна та цікава форма викладення про те, як через харчування можна покращити стан свого здоров’я.

Ви пізнаєте тонкощі дієтології, а саме все про поживні речовини та вітаміни, їх взаємодію між собою та вплив на наш організм.

Ви зрозумієте, що внормувавши обмінні процеси та функціонування різних органів та систем, можна покращити як зовнішній вигляд, так і поліпшити своє самопочуття.

Ви дізнаєтесь все найважливіше про пряності та чому їх обов'язково потрібно застосовувати у своєму житті.
Як підвищити імунітет за допомогою трав і спецій.

Дізнаєтесь чому важливо сезонне харчування і який орган потрібно підтримувати в кожну пору року.

І багато інших знань.

Після закінчення курсу Ви зможете самостійно коригувати своє харчування відповідно до тих чи інших потреб.

4-Х ТИЖНЕВА ЕЛІМІНАЦІЙНА ДІЄТА

В даній програмі з раціону виключаються основні продукти , які у 90% випадків провокують алергічні реакції і непереносимість. Вісімка таких продуктів наступна: морепродукти, риба, яйця, молочна і кисломолочна продукція, горіхи, арахіс, соя, а також пшениця і все що її містть.

Типові симптоми при харчовій чутливості наступні: висипи, набряки, кропив’янка, різні болі у шлунку, проблеми із травленням і навіть проблеми із диханням.

Та буває і так, що ваш організм негативно реагує на той чи інший продукт, хоча цього не покаже тест на алергію. У таких випадках ми вважаємо, що здорові, хоча наше самопочуття все ще не є чудовим.

Харчова непереносимість – це насправді велика проблема, адже у нашому організмі спричиняються різні запальні реакції, тому підвищується ризик виникнення хронічної втоми, задухи, артриту, значної нестачі поживних речовин, відчуття тривожності, депресій, екзем, акне, атеросклерозу, болях у м’язах, ожиріння, мігреней, проблем із нирками та жовчним і навіть аутоімунних розладів. Вражає цей перелік? Думаю, що так. Тому доволі важливо визначити, на які ж продукти у вас є непереносимість. В цьому і допомагає програма!

error: Content is protected !!