Лимонник китайський

13th Лютий , 2017

Про адаптогени я писала тут.

І сьогодні я хочу з вами поділитись однією із таємниць китайських старожилів, і мова зовсім не йде про якісь чари. Я розповім про рослину, яка наділена справжніми цілющими властивостями і яку у традиційній китайській медицині використовують вже не одну сотню та навіть тисячу років. Отож, до вашої уваги лимонник китайський.

Ягоди лимонника – це прекрасне джерело енергії, це спосіб покращити травну систему, це прекрасний засіб для поліпшення стану та вигляду вашої шкіри. Давайте я Вам  детальніше розповім про чудові властивості лимонника.

Отож, лимонник китайський:

  • знижує запальні процеси

Лимонник може похизуватись високим вмістом антиоксидантів, завдяки яким сприяє боротьбі з шкідливим впливом вільних радикалів. Він допомагає знизити запальні процеси, а отже є чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань, появи діабету і навіть раку.

Оскільки вільні радикали пошкоджують гени, які відповідають за стан тканин нашої шкіри, боротьба із ними – це запобігання раннього старіння.

Лимонник китайський допомагає зміцнити імунну систему, він стане у пригоді, щоб внормувати рівень цукру у крові, врівноважити кислотно-лужний баланс в організмі, і навіть пригальмувати розвиток такої хвороби, як атеросклероз.

  • Допомагає при стресових станах, сприяє покращенню функціонування надниркових залоз

Лимонник прирівнюють до ефективного адаптогенного засобу, оскільки з його допомогою можна у природній спосіб внормувати рівень гормонів в організмі, а тому ми можемо покращити самопочуття, швидше впоратись із стресом, покращити свій як емоційний, так і фізичний стан.

Здавна відомо, що адаптогенні трави чудово, а найголовніше природньо, підвищують нашу стійкість до навколишніх подразників, в тому числі до стресів, тривожних станів, емоційних травм, психічної втоми і ряду інших психічних захворювань.

Підтвердженням цьому стало також і дослідження, проведене Swedish Herbal Institute Research and Development 10 років тому, щодо впливу адаптогенних трав на щурів. Виявилось, що при вживанні таких стрес-захисних трав, у гризунів рівень кортизолу (відомий гормон стресу) залишався на невисокому рівні, хоча і  рівень самого стресу зростав.

Як висновок, це не що інше, як природні антидепресанти і стануть нам у пригоді при бурхливості нашого життя, у стресових ситуаціях і навіть, коли ми просто надто втомлені від великої купи справ.

  • Внормовує роботу травної системи, поліпшує роботу печінки

Наша печінка «виробляє» ферменти детоксикації,  а лимонник, як виявилось, сприяє покращенню такої функції печінки. Лимонник китайський чудово зарекомендував себе у підвищенні антиоксидантної активності, покращенні роботи системи кровообігу, унормуванні роботи травної системи, покращенні процесу виходу із організму всього зайвого.

Думаю, для вас не стане відкриттям, що здорова печінка – це чудовий імунітет, та чудове протистояння зовнішнім збудникам.

Результати досліджень науковців довели, що лимонник сприяє очищенню печінки, ефективний при лікуванні пневмонії, зменшує прояви алергії, стане у пригоді при гострих шлунково-кишкових захворюваннях, виразці чи гастриті.

До речі, лимонник китайський матиме ефект і для тих, кому провели трансплантацію печінки. Автори дослідження, результати якого опублікували ще в 2010 році в науковому виданні  Clinical Pharmacology and Therapeutics, стверджують, що дана рослина сприяє виробленню так званого Tcrolimus, а це запобігання можливого відторгнення людських організм «пересадженого» органу.

  • Покращує стан шкіри

Хочете, щоб ваша шкіра позбулася в’ялості, тьмяного відтінку і різних висипань, тоді лимонник китайський, це те, що вам потрібно. Це без перебільшень справжній природній тонік краси, він захистись нашу шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища і стане профілактикою алергічних проявів та дерматитів. (4)

  • Сприяє підвищенню розумової працездатності

Ясний розум та збільшення сил і поповнення енергії – це теж цілющі властивості лимонника. Червоні ягідки стануть у пригоді для підвищення розумових здібностей, покращенню концентрації та зосередженості, покращенню пам’яті.

На відміну від такого популярного кофеїну, який теж бадьорить, але при цьому вивільняє гормони стресу та впливає на рівень цукру у крові, лимонник китайський заспокоїть і одночасно допоможе впоратись із втомою, при цьому рівень нервозності падатиме, а не зростатиме (5).   Дана рослина чудово зарекомендувала себе при неврозах, депресіях, стресах, занепокоєннях тощо (6).

  • І нарешті, завдяки лимоннику китайському покращиться ваша сексуальна функція

Його рекомендують при фертильності, адже він покращує гормональне здоров’я, підвищує лібідо, запобігає сексуальній дисфункції і навіть імпотенції. Доведений позитивний вплив лимонника на жіночі репродуктивні органи.

Сьогодні лимонний китайський представлений у різних варіаціях – це і сушені плоди та листя, настоянки, порошкоподібні субстанції і навіть таблетки.

Найкраще його використовувати як настоянку, добавляючи у гарячий чай.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!