Мій здоровий спосіб життя

10th Липень , 2018

При переході на здоровий раціон і спосіб життя в моїх клієнтів часто проходять проблеми, з якими вони до мене прийшли : різного виду алергії, нехватка енергії, проблеми з шлунково – кишковим трактом, шкірні висипання і багато інших симптомів.
 
І насправді для всіх найперша формула здоров’я – це здоровий спосіб життя, який включає різні елементи (без фанатизму. Орторексія нажаль зараз набуває популярності)
Далі важливо не порушувати закони природи по відношенню до свого тіла, і тоді проживеш довге, активне і якісне життя.
Більшість людей приходять в лікарню, коли хворіють і хочуть вилікувати симптом, ніяк не змінюючи при цьому спосіб життя. Тоді, як саме через не якісний, не гармонійний спосіб життя більшість хвороб і утворюється.
Основні причини виникнення захворювань і дизбалансу в тілі, на які ми впливаємо:
1) Нездорове харчування
2) Відсутність фізичної активності (або низька активність)
3) Емоційне незадоволення /психосоматика (в наслідок різних причин – стресові ситуації, нездорові відносини, неулюблена робота, негативні емоції, образа, страхи, стан жертви і тд)
4) Неякісний сон
5) Косметика/побутова хімія зі шкідливими для організму речовинами.
Тому важливо їсти просту, натуральну їжу, багато рухатись щодня, працювати з емоціями і психо гігієною , отримувати достатній і головне якісний сон, використовувати якісну, еко косметику та побутову хімію.
Так, щоб до цього прийти, потрібно зрушити себе з мертвої точки, докласти зусилля, але це робота без якої неможливе здорове і якісне життя. І яка з часом стане природньою, як дихання.
Для мене здоровий спосіб життя – це:
 
1. В першу чергу, турбота про тіло, любов до нього. Це означає давати те, що для нього добре і природньо (натуральна, проста і різноманітна їжа, яка смачно приготовлена. Фізичні навантаження і багато прогулянок. Це здоровий сон. Це вода. Масаж. Психогігієна (робота з психотерапевтом), це зовнішній догляд.
Тіло повинне приносити вам радість, повинне вам подобатись, воно не повинне бути для вас тягерем. Але для цього його потрібно поважати і давати те, що йому потрібно.
2. Використання по максимуму якісної косметики, побутової продукції, яку я наношу на своє тіло. Використання якісного, натурального одягу. І загалом моє бажання максимально зробити Дім без токсинів.
 
3. Це спілкування з людьми, які мені приємні, які мені подобаються, які надихають. Це виключення з мого життя токсичних людей, або людей які тим чи іншим чином хочуть підірвати мою віру і зневажливо ставляться до моїх бажань і потреб.
Це здорові, партнерські стосунки, які допомагають рости.
Також, сюди ж я відношу і інформаційний детокс. Відсутність телебачення.
 
3. Це заняття (улюблена справа, робота, хоббі), які приносять радість, задоволення, реалізованість, розвивають, задовільняють матеріальні потреби, приносять користь комусь ще.
4. Це життя в тому місті і в тих умовах, в яких ти почуваєш себе добре і гармонійно.
5. Це можливість рости. Поступово реалізовувати свої мрії. Це віра в себе.
 
Це гармонія всіх основних сфер життя.
 
Я до цього дуже прагну. Десь дотягую, десь поки ні. Але в мене є фокус, розуміння, прагнення до того, що я хочу мати в своєму життя , радість і прийняття процесу.
 
Будьте здорові!
І починайте з тіла і здоров’я.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *