Натуральний дезодорант

4th Червень , 2018

Світлина від Юлії Крілик.

Поступово я змінюю практично всю продукцію , яку я використовую на натуральну. Поки ще в пошуках шампуню, зате завершила пошук з дезодорантом.
Я вже давно зі свого життя викреслила дезодоранти з алюмінієм і ще хто зна чим. Тільки алюміній пов’язаний з низкою проблем зі здоров’ям, від епілептичних нападів та хвороби Альцгеймера до розладів кісткової тканини та проблем з нирками. Існують також дослідження що використання цих токсичних сполук може збільшити ризик виникнення деяких видів раку, оскільки вони можуть проникати в організм. Але на 100% підходящого ще не знайла. Тому , що ті що вже пробувала повністю не вирішували питання. Але усвідомлено наносити шкоду організму використовуючи класичні дезодоранти теж не мій варіант. Тому, на цей дезодорант я дуже сподівалась.
Для мене основними критеріями у виборі було те, щоб він був без алюмінію, без парабенів, не тестувався на тваринах і без різкого запаху.
І вуаля)
Хвалю. Все сухо, чисто і свіжо. Немає ніяких ароматів, неприємного запаху від стікера.

Там є різні запахи, я поки використовую – активоване вугілля і магній

https://ua.iherb.com/pr/Schmidt-s-Natural-Deodorant-Charcoal-Magnesium-3-25-oz-92-g/74463?rcode=PJP992

Якщо це ваше перше замовлення, введіть промокод PJP992 і отримаєте знижку 5$

Поживний склад (той варіант, коли навіть якщо з’їсиш, він не зашкодить ))

Maranta arundinacea (ароурут), кокосова олыя, butyrospermum parkii (масло ши), бікарбонат натрію (харчова сода), каприловий/капріновий тригліцери (фракційна кокосова олія), віск euphorbia cerifera (канделіла), simmondsia chinensis (жожоба), масло насіння, гідроксид магнію, активоване вугілля, натуральний ароматизатор, токофером (вітамін Е)Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *