Подарунки

pexels-photo-57772

Буклет «Веселкова палітра овочів та фруктів» – це стисле зібрання інформації про користь вживання свіжих фруктів та овочів, їх різноманіття, цілющі та оздоровчі властивості. Володіючи певними знаннями, можна без значних грошових вкладень покращити свій зовнішній вигляд, поліпшити самопочуття та зміцнити здоров’я.

Імя
Ваш email:
email рассылки
pexels-photo-24859

Безкоштовна тижнева програма харчування. Програма підійде абсолютно для всіх хто немає проти показів по стану здоров’я до тих чи інших продуктів чи потребує спеціальної дієти. Дотримуючись програми протягом тижня Ви зможете побачити помітний результат як для Вашого самопочуття, так і для тіла. Безкоштовна програма харчування надасть Вам змогу подивитись чи підходить Вам моя методика і чи готові Ви до змін.

Імя
Ваш email:
email рассылки
pexels-photo-94644

Безкоштовна скайп консультація Ви маєте змогу отримати безкоштовну консультацію, на якій зможете задати всі запитання, які Вас цікавлять щодо харчування, та конкретно вашого раціону харчування. Кількість консультацій обмежена. Проводжу 5 – 10 консультацій на тиждень. Тому, можливо доведеться чекати, але як тільки звільниться місце ми з Вами зв’яжемось. Тривалість консультацій – 25 хвилин

Імя
Ваш email:
email рассылки