Помилки, які сповільнюють процес втрати ваги

24th Лютий , 2019


Існує багато помилок при втраті ваги, які перешкоджають досягненню цілей.
Давайте дізнаємося найпоширеніші помилки, які можуть Вам мішати.

1. Фокусування на вазі 
Звичка важитись щодня може завдати більше шкоди, ніж Ви думаєте. Ваш настрій на цей день буде від цього залежати. Це просто цифри, які залежать від багатьох факторів. Тому важтесь не частіше разу на тиждень. Краще сфотографуйте та виміряйте своє тіло, щоб краще розуміти результати.

2. Короткочасне мислення
Коли ви шукаєте легкі шляхи, такі як дієти, таблетки і голодування, то Ви можливо і схуднете (за рахунок м’язів і води), але так само і наберете цю вагу і ще й з погіршенням здоров’я.
Тому, завжди думайте довгостроково і не забувайте про якість життя.

3. Занадто багато змін одночасно
Коли Ви вирішуєте змінити все і одразу – тренування щодня, супер харчування, і т.д. Через декілька днів це приведе до зривів.

4. «Здорові» етикетки
“Без жиру”, “без цукру” та інші «дієтичні продукти» – все це може привести так само до набору ваги. І зазвичай в них мало користі.

5. Надмірні навантаження
Занадто багато тренувань приведе не до схуднення, а до виснаження. Тому, не перестарайтеся «їсти менше – більше вправ».

6. Нехватку сну
Сон також відіграє велику роль у вашому прогресі втрати ваги. Ваш голод і гормони апетиту регулюються тим, скільки сну ви отримуєте. Таким чином, не отримуючи достатньо 8 годин сну за ніч, ви будете їсте більше їжі, особливо вуглеводів і жирів, щоб заспокоїти ваш стомлений мозок. Крім того, позбавлення сну також викликає сплеск кортизолу, який є гормоном стресу, який сигналізує організму про збереження більшої кількості жиру як енергетичного палива. Отже, це означає, що ваше тіло буде триматися за ті жири, які ви хочете втратити.

7. Переїдання здоровою їжею
Органічні, чисті продукти ідеально підходять для вашого харчування. Але це не означає, що ви можете їсти стільки, скільки хочете. Вони також калорійні. І занадто багато цих “хороших калорій” також призводить до зайвих кілограмів. Так що все, що ви їсте, має бути в міру.
Ще один важливий момент – не їсти, коли ви не голодні. Намагайтесь не їсте більше 4 разів на день.

8. Мало їжі 
Багато людей думають, що менше їжі означає швидше зниження ваги. Вони, як правило, їдять як можна менше і навіть пропускають прийоми їжі. Але насправді це спричиняє не втрату ваги. І ви будете страждати від втрати м’язів і повільного обміну речовин. І врешті-решт, коли організм виснажиться, ви будете їсти більше, ніж вам потрібно. В той час як ви недоїдаєте, ваше тіло буде тримати більше жиру для резервування палива, і замість цього спалювати більше м’язів. Отже, недоїдання не означає, що ви втрачаєте жир.

9. Дієта з низьким вмістом вуглеводів
Дієта з низьким вмістом вуглеводів надзвичайно популярні тим, що кожен обіцяє вам швидку і ефективну втрату ваги. Наше тіло і особливо наш мозок потребують вуглеводів для функціонування. Без вуглеводів ви будете відчувати себе виснаженими, без енергії, жадатимете більше солодкої їжі, тому в жодному разі не виключайте повністю вуглеводи зі свого раціону.

10. Низький вміст білка в раціоні
Зменшення білка в дієті для схуднення є величезною помилкою. Чому? Тому що білок важливий для вашого тіла. І я про це вже писала)

11. Зменшення або виключення корисного жиру 
Є багато неправильних уявлень, що жир викликає набір ваги, тому ви повинні його виключити. Тим не менш, наше тіло насправді потребує жир, щоб функціонувати належним. Харчування на безжировій дієті також викликає дефіцит вітамінів А, D, Е і К.
Здорові жири – кокосова/оливкова олія, яєчні жовтки, авокадо, риба, горіхи, насіння і т.д.

12. Недостатня кількість овочів 
600 – 800 грам овочів в день. Вони мають найнижчу щільність калорій і містять в собі клітковину, поживні речовини, мінерали і вітаміни. Подивіться чи у Вас є веселка кольорів на тарілці.

13. Заправка для салатів
Будьте обережні, ви можете зіпсувати ваш здоровий салат соусом для салату. Ви фактично вживаєте надлишкову кількість калорій, прихованих у ваших салатних заправках. Особливо з купленими в магазині, які заповнені сіллю, цукром, олією і нездоровими інгредієнтами.
Навіть для домашнього соусу будьте обережні щодо кількості, яку ви використовуєте .

Втрата ваги – це довга та непроста подорож. Є багато методів і формул, щоб схуднути.

Перше, що потрібно пам’ятати, перш ніж починати будь-який план втрати ваги, важливо навчитись прислухатись до свого тіла. Не всі плани працюють для всіх. Тому зрозумійте свої потреби і складіть свій власний план, план, який спрямований на довгострокові результати. І зверніть увагу на ці поширені помилки, щоб уникнути їх у програмі.

VЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *