Послуги

ПОСЛУГИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПРОГРАМА ХАРЧУВАННЯ НА 4 ТИЖНІ

food-kitchen-cutting-board-cooking

350ГРН

ОПЛАТИТИ

Індивідуальна програма харчування розроблюється для тієї чи іншої конкретної особи. При розробці такої програми враховуються усі деталі та нюанси: спосіб життя, стан здоров'я, симптоми, які наявні, показники аналізів.

 

Метою програми може бути:

- Жироспалення

- оздоровлення організму

- очищення організму

- набір маси

- нормалізація способу життя

Ви отримаєте хороший довготривалий результат, адже програма найбільш дієва та ефективна. Подбайте про себе вже сьогодні!

SKYPE-КОНСУЛЬТАЦІЯ

pexels-photo-213077

250ГРН

ОПЛАТИТИ

Сучасні технології дозволяють спілкуватись з особистим тренером і наставником на відстані, але при цьому відчувати максимальну увагу.

 • Пропонуємо скористатись Skype-консультаціями, протягом яких буде проаналізована Ваша вага, Ви отримаєте відповіді на питання, які Вас хвилюють, Ви дізнаєтесь, чи можливий довготривалий результат або чому вага може «стояти на місці».
 • Особистий контакт та врахування усіх персональних деталей надзвичайно важливі при розробці раціону та щоденного режиму саме для Вас.
 • Скайп допомагає замінити особисту зустріч, але в жодному разі не зменшує ефективності самих консультацій та рекомендацій.
 • Важливо, консультації відбуваються у зручний для Вас час.Які проблеми я допомагаю вирішити?

  * Порушення харчової поведінки (не клінічні випадки): переїдання, заїдання стресу, тяга до певних продуктів, залежність від солодкого і т. д. Розберемося, звідки ноги ростуть, і навчимося працювати з тягою.

  * Відсутність контакту з собою, своїм тілом. Відсутність розуміння того, що корисно для людини, а що не несе користі. Познайомимося з собою заново і складемо індивідуальну карту продуктів. Тут же робота з харчової непереносимості.

  * Харчова неграмотність: відсутність розуміння про те, як харчуватися правильно. Розкладемо ВСЕ по поличках.

  * Незбалансоване, нездорове харчування, харчування напівфабрикатами та фаст-фудом. Навчимося включати усвідомленість і вибирати те, що корисно.

  * Труднощі з мотивацією і самоорганізацією.

  * Низький рівень енергії

  * Нездоровий розпорядок дня, проблеми зі сном. Налагодимо режим.

  * Стрес і його наслідки. Навчимося керувати станами, мінімізувати наслідки стресу, працювати з емоціями.

Варто лише повірити у себе і свої можливості. У Вас все вийде!