Про мене

Відверто про себе. Коли мені було лише 19 років, в моєму житті були моменти, коли я відчувала, що я здорова. Щодня мені доводилось вживати певні ліки, щоб позбуватись то однієї, то іншої проблеми. Мені вдавалось вилікувати один орган, як одразу з’являлось якесь нове захворювання. 20 років – це пора цвітіння і повноти сил та енергії, а я у такому віці уже страждала від синдрому хронічної втоми, який супроводжувався поганим сном та апатією. У мене просто ні на що не вистачало сил. Далі лікарі діагностували аутоімунний тиреодит, я втратила у вазі 7 кг, хоча і так була худою. Одного дня я зрозуміла, що просто не маю сил, занадто швидко втомлююсь, постійно перебуваю у депресію, саме тому я вирішила, що потрібно щось змінювати, адже час не стоїть на місці і в подальшому жити буде ще складніше.

Будучи тренером групових тренувань, я почала вивчати дієтологію. Мені вдалось стати слухачем курсів по дієтології та нутриціології як в Україні , так і за кордоном. Зараз я навчаюсь в Ізраїлі на спеціальності "Лікувальне харчування та ортомолекулярна медицина". Також я поступила на навчання до університету і на даний час здобуваю дві спеціальності – фізична реабілітація та практична психологія. Я почала змінювати себе, своє життя та своє харчування.

Як результат, мені вдалось позбутись симптомів, які заважали мені жити. Сьогодні я активна, енергійна, сповнена сил. Я добре сплю, не відчуваю депресії чи апатії, не відчуваю постійної втоми (безпричинної). Позбутись цього мені допомогли не ліки чи лікарі, які «годували» мене все новими та новими пігулками, а зміна харчування, зміна звичок , робота з усвідомлення себе і свого тіла, робота зі стресом і власними емоціями.

На даному етапі я створила власний проект з метою допомогти іншим дівчатам змінити якість свого життя і здоров’я, і як наслідок, позбутись від зайвих кілограмів і отримати тіло, про яке ви так давно мріяли.

Я хочу навчити Вас давати своєму організму лише те, що несе для нього здоров’я та корисну енергію. Я прагну, щоб Ви дізнались, що допоможе Вам зміцнити здоров’я, щоб ви насолоджувались життям, щоб отримували задоволення від їжі.

На які результати варто очікувати, працюючи зі мною?

Я ділюсь з вами власним досвідом, набутими знаннями, я працюю на результат, на ваш результат, адже я прагну, щоб якнайбільше жінок відчували себе щасливими, із задоволенням дивились на себе в дзеркало, усвідомлювали свою унікальність та привабливість. Я вболіваю за те, щоб змінювався не лише зовнішній вигляд жінок, з якими працюю, а й їх внутрішній світ, особливо ставлення до самої себе, любов до себе, турбота про себе.

Ви отримаєте індивідуальний підхід, який враховуватиме особливості, побажання, можливості, протипокази кожної із вас. Я запропоную вам не один десяток інструментів, які допоможуть вам отримати результат у цій нелегкій праці над собою. Ви зможете їх застосовувати і після завершення курсу. Ви зможете задати усі запитання, які вас турбують і не шукати відповіді в інтернеті, щоб дійти істини. Так, я не вирішу проблеми за вас, я допоможу вам віднайти їх рішення.

Мій метод – це не виснажливі дієти чи фізичне знущання над собою. Я хочу, щоб кожна із вас усвідомила, що здоровий спосіб життя та правильне збалансоване харчування – це шлях не лише до нового тіла, а й до нової вас СИЛЬНОЇ, УПЕВНЕНОЇ, ЗВАБЛИВОЇ, УСПІШНОЇ.

Ви дізнаєтесь, як позбутись старих шкідливих звичок та сформувати нові корисні, як самоорганізуватись і правильно розподілити свій час протягом дня, як визначити пріоритети. Припиніть кидатись із крайності в крайність – вранці їсте здорову їжу, а ввечері спустошуєте холодильник, сьогодні на максимум виснажуєте себе у тренажерному залі, а завтра весь день проводите на дивані. Я хочу, щоб ви не силували себе до змін, а прагнули їх, щоб робили все крок за кроком, раділи кожному новому дню і кожній новій перемозі над собою, кожному досягненню, кожному втраченому сантиметру.

Я запропоную різні варіації рецептів здорових збалансованих страв, а отже вам більше не доведеться примушувати себе жувати те, що вам не до смаку, хоча і вважається корисним та поживним.

Ви зрозумієте, що таке справжня їжа, яка поповнює ваш організм енергією, містить вітаміни, мінерали, мікроелементи, антиоксиданти, а не додаткові калорії. Ви навчитесь формувати збалансоване меню не лише для себе, а й для своїх рідних, друзів. Ви дізнаєтесь, як правильно обирати між продуктами, запропонованими у такому широкому асортименті сьогодні на прилавках магазинів.

Так, ви будете собі подобатись, оновите гардероб, знайдете нових друзів, сформуєте нові цілі та мрії, бачитимете шлях реалізації того, що раніше здавалось нездійсненим. Ви станете натхненні, мотивовані та впевнені у власних силах. У вашому житті з’явиться нова Ви – краща версія вас сьогоднішньої!

Індивідуальний підхід для кожної – оберете комфортний та зручний темп та ритм, складете план змін, навчитесь готувати по-новому, навчитесь їсти по-новому, подивитесь на оточуючий світ по-новому, і врешті подивитесь на саму себе по-новому.

Я готова вислухати, підтримати, порадити, надати відповіді на запитання, роз’яснити, обґрунтувати, знайти рішення разом із вами.

Ви зрозумієте, що сьогодні вас гальмує на шляху до досягнення бажаного і навчитесь позбуватись «каменів спотикання», ви навчитесь не здаватись, а знову і знову пробувати та діяти. Ви перестанете гніватись на себе, картати себе за зриви та помилки, ви полюбите себе!

Ви власноруч створите нові стосунки між вами та вашим тілом, ви почнете довіряти йому, прислухатись до нього, дбати про нього. Я впевнена, ТАК, ВИ ЦЕ ЗМОЖЕТЕ!

1. Медичний центр "Vita Teva", Ізраїль

Спеціаліст по лікувальному харчуванні, фітотерапії та ортомолекулярній медицині

2. Міжнародний економіко-гуманітраний університет імені академіка Степана Дем'янчука

Cпеціальність фізична реабілітація та практична психологія

3. RDX Академія, Харків

Дієтолог - нутриціолог

4. Центр корекції ваги і розвитку особистості Лари Серебрянської

Основи дієтології і консультування по питаннях харчування»

5. Stanford University

Child Nutrition and Cooking 2.0 (Дитяча дієтологія і приготування їжі)

6. University of Pittsburg

Nutrition and Physical Activity for health (Дієтологія і фізична активність для здоров’я)

7. Vanderbilt University

Nutrition, Health, and Lifestyle : Issues and Insights (Харчування, здоров’я і спосіб життя: проблеми та ідеї)

8. Wageningen University

Introduction to Nutrition and Health Part 1: Macronutrients and Overnutrition

9. Українська асоціація фітнесу

Нутриціологія в фітнесі: Основи раціонального і здорового харчування. Базовий рівень
Stanford University — Introduction to Food and Health

10. University of Aberdeen

Nutrition and Wellbeing

11.Центр дієтології і омолодження

Сучасна практична дієтологія. Медична дієтологія. Естетична дієтологія. Спортивна дієтологія. Дитяча дієтологія. Консультування по питаннях харчування.

12.Член Асоціації превентивної та антиейджної медицини

Сертифікований інструктор групових програм

силових напрямків, класичної аеробіки, степ аеробіки, функціонального тренінгу , системи пілатес.