Про мене

Відверто про себе. Коли мені було лише 19 років, в моєму житті були моменти, коли я відчувала, що я здорова. Щодня мені доводилось вживати певні ліки, щоб позбуватись то однієї, то іншої проблеми. Мені вдавалось вилікувати один орган, як одразу з’являлось якесь нове захворювання. 20 років – це пора цвітіння і повноти сил та енергії, а я у такому віці уже страждала від синдрому хронічної втоми, який супроводжувався поганим сном та апатією. У мене просто ні на що не вистачало сил. Далі лікарі діагностували аутоімунний тиреодит, я втратила у вазі 7 кг, хоча і так була худою. Одного дня я зрозуміла, що просто не маю сил, занадто швидко втомлююсь, постійно перебуваю у депресію, саме тому я вирішила, що потрібно щось змінювати, адже час не стоїть на місці і в подальшому жити буде ще складніше.

Будучи тренером групових тренувань, я почала вивчати дієтологію. Мені вдалось стати слухачем курсів по дієтології та нутриціології як в Україні , так і за кордоном. Я завершила навчання в Ізраїлі на спеціальності "Лікувальне харчування та ортомолекулярна медицина". Також в мене дві вищі освіти – фізична реабілітація та практична психологія. Я почала змінювати себе, своє життя та своє харчування.

Як результат, мені вдалось позбутись симптомів, які заважали мені жити. Сьогодні я активна, енергійна, сповнена сил. Я добре сплю, не відчуваю депресії чи апатії, не відчуваю постійної втоми (безпричинної). Позбутись цього мені допомогли не ліки чи лікарі, які «годували» мене все новими та новими пігулками, а зміна харчування, зміна звичок , робота з усвідомлення себе і свого тіла, робота зі стресом і власними емоціями.

Я хочу навчити Вас давати своєму організму лише те, що несе для нього здоров’я та корисну енергію. Я прагну, щоб Ви дізнались, що допоможе Вам зміцнити здоров’я, щоб ви насолоджувались життям, щоб отримували задоволення від їжі.

1. Міжнародний економіко-гуманітраний університет імені академіка Степана Дем’янчука – Дві спеціальності: здоров’я людини та практична психологія

2. Медичний центр “Vita Teva” (Ізраїль) (2-х річне навчання) – Спеціаліст з лікувального харчування, фітотерапії та ортомолекулярної медицини

3. Institute of Nutrition & Detox Coaching – Детокс коуч, нутриціолог

4. Poradnia Zdrowego Odżywiania Dietetycznie Poprawni (Польща) – Психодієтолог

5. RDX Академія, Харків. Дієтолог – нутриціолог

6. Центр корекції ваги і розвитку особистості Лари Серебрянської.

Основи дієтології і консультування з питань харчування»

7. Stanford University. Child Nutrition and Cooking 2.0 (Дитяча дієтологія і приготування їжі)

8. University of Pittsburg
Nutrition and Physical Activity for health (Дієтологія і фізична активність для здоров’я)

7. Vanderbilt University

Nutrition, Health, and Lifestyle : Issues and Insights (Харчування, здоров’я і спосіб життя: проблеми та ідеї)

8. Wageningen University

Introduction to Nutrition and Health Part 1: Macronutrients and Overnutrition

9. Українська асоціація фітнесу

Нутриціологія в фітнесі: Основи раціонального і здорового харчування. Базовий рівень
Stanford University — Introduction to Food and Health

10. University of Aberdeen

Nutrition and Wellbeing

11.Центр дієтології і омолодження

Сучасна практична дієтологія. Медична дієтологія. Естетична дієтологія. Спортивна дієтологія. Дитяча дієтологія. Консультування по питаннях харчування.

12.Член Асоціації превентивної та антиейджної медицини

Сертифікований інструктор групових програм

силових напрямків, класичної аеробіки, степ аеробіки, функціонального тренінгу , системи пілатес.