Розмова №5 з Світланою Кучугурою

24th Серпень , 2016

  1. Що спонукало Вас прийняти участь у проекті?

Для участі в проекті мене спонукало бажання змінити себе повністю – в мене є Мрія – я хочу бути самодостатньою, впевненою та розумною людиною, люблячою дружиною та щасливою мамою. Я зрозуміла, щоб Мрія стала моєю реальністю мені потрібно стати самою такою – прийняти себе, полюбити та почати жити щасливо. До проекту, я вже почала займатись собою та вдосконалюватись. Та перед проектом, я побачила, що зупиняюсь і мені недостатньо знань. І  мені на очі потрапив проект. Я одразу виріщила взяти участь)

  1. Чи вдалося Вам досягти бажаного результату ?

Я дуже задоволена результатом на проекті, хоча він вимірюється не лише у втрачених кг. Окрім зменшення ваги, я отримала багато більш значного на проекті. Тіло, емоції та розум – це окремі повноцінні механізми, і важливо, щоб вони працювали в одному ритмі – цілісно. І тільки так можливо вирости та змінитись.

  1. Чи важко було дотримуватись настанов щодо харчування та фізичних вправ?

Спочатку мені було важко дотримуватись всіх настанов та правил – необхідно було переборювати лінь, втому після роботи і просто робити те, що рекомендував тренер. Інколи, спочатку, багато часу витрачалось на пошук нових продуктів, спецій, приготування, але зараз це вже мої улюблені продукти і готувати я стала швидко і смачніше.

  1. Чи налаштовані ви і надалі дотримуватись правильного харчування?

Дотримання правил здорового харчування – це вже звичка і спосіб життя. Зараз намагаюсь створювати нові страви з урахуванням всього, що я знаю, і я отримую таке задоволення від смаків, запахів та краси. Порції їжі стали менші, а голоду немає. І ще, зараз я можу сміливо сказати – я вмію готувати, дивувати їжею та отримувати задоволення від самого процесу приготування. Для мене це стало творчістю! У разі, якщо побачу, що іду на спад, одразу буду звертатись за допомогою. Дякувати Богу, є Ви, Юля.

  1. Що змінилось у вашому житті в зв’язку із участю в проекті? Чи змінилась ваша самооцінка?

В моєму житті вже зараз все активно змінюється. Про це я напишу пізніше… І понад усе – змінилась самооцінка. Я хочу жити і бути просто собою, така як я вже є – радісна, впевнена і незалежна, хочу давати увагу собі і ділитися з оточуючими. Я хочу пізнавати нове, отримувати задоволення від життя і відповідальність за це – моя, і рівень мого життя залежить тільки від мене.

  1. Які звички сформувались у Вас протягом участі у проекті?

У мене сформувалося багато звичок: пити зранку і протягом дня багато води,  протягом дня їсти складні вуглеводи у вигляді різних каш, багато різних овочів, зелені та фруктів, ягід, поєднувати і додавати корисні спеції, обов’язково кожного дня фізичні вправи. Іх можна вибирати самостійно. Це можуть бути силові вправи на різні зони, або йога, або стрейчинг. Адже, фізичні вправи – це не тільки навантаження та втома, а також це можливість переключитись, відпочити та отримати життєві сили, навіть якщо це важкі силові вправи. На прикладі напишу – я роблю інколи вправи по 1 – 2 години, тіло наче втомлюється, але яке щастя я відчуваю після, в момент розслаблення. Але також набуто багато інших звичок: давати увагу та відпочинок моєму тілу, любити його – воно мені служить кожного дня, а раніше я про це і не задумувалась. І головне, коли я все це роблю щодня, в мене кожну хвилину виникає радість, подяка життю та задоволення від нього. Зараз я розумію – я хочу жити так кожну мить.

  1. Щоб Ви порадили дівчатам, які вагаються чи потрібно змінювати і вдосконалювати свій режим і харчування?

Для всіх дівчат, що вагаються щодо участі в проекті можу написати – я зрозуміла, для досягнення мети та здійснення Мрії, потрібно, в першу чергу, починати з себе і потрібно почати робити свої особисті зусилля, змінювати себе, а не вимагати цього від оточуючих. Із мого досвіду я зрозуміла, здорове харчування – це не зовсім голодні та неприємні прийоми їжі. У правильному подаванні, інформації, так я дає Юля на проекті, проект може стати новою пригодою – я отримала стільки нових знань, користі та задоволення, ні тільки в області харчування.

І ще – варто спочатку мріяти, потім як дитина почати в це вірити, і почати робити щось – хоча б 1 перший крок до своєї Мрії. І все починає відбуватись само по собі.

Я це перевірила і вже скажу – бажання та мрії обов’язково збуваються. Я – щаслива!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *