Розмова №2 з Катериною Рожанською

28th Червень , 2016

1. Що спонукало Вас прийняти участь у проекті?
Як і усіх дівчат: весняне схуднення до літа (за зиму є тенденція набирати у вазі). Хоча насправді, я. годуючи ще дитину грудьми, вважала, що я харчуюсь +- правильно(без майонезів тощо), і мені необхідно скинути пару “зимових” кг, підтягнути дещо тіло. Імт в мене був в нормі, тому я не дуже переживала, якщо “експеремент” наді мною не вдасться 🙂
2. Чи вдалося Вам досягти бажаного результату?
Більше ніж. Я досягнула свого зазначеного результату за 8 тижнів. Хоча на момент анкетування в розділі “ваша мета” я написала для себе(як мені тоді здавалось) неймовірні цифри(моя майже гранично низька вага)
3. Чи важко було дотримуватись настанов щодо харчування та фізичних вправ?
Спочатку я постійно думала над тим, як мені втиснути в свій і так насичений графік(мама з двома маленькими дітьми) додаткове готування, час на 5-разове харчування і щоденне тренування. Але вже за пару тижнів я втягнулась. Зміни-це завжди тяжко, але якщо це зміни на краще, до хорошого звикаєш швидко.
4. Чи налаштовані ви і надалі дотримуватись правильного харчування?
Так, звісно. Звичайно, що, коли тебе не контролюють(не потрібно вже звітуватись), то дозволяєш собі частіше “згрішити”, але я впевнена, що просто звичка в мені ще не до кінця закріпилась. Буду працювати над собою, оскільки це є довгостроковий вклад у майбутнє.
5. Що змінилось у вашому житті в зв’язку із участю в проекті? Чи змінилась ваша самооцінка?
ОООО. Змінилось все! Я кожного ранку із задоволенням дивлюсь на себе у дзеркало. Моя вага таких цифр не бачила вже років з 10(я ще була студенткою). І це всього за 2 місяці. Додатковий бонус-шкіра обличчя вирівнялась, мені приємно до неї торкатись(я не користуюсь взагалі ніякими засобами по догляду за шкірою). Мені знову дають від сили 25 років в мої 32. В мене, мабуть, навіть походка змінилась. Самооцінка виросла в рази, я не соромлюсь роздягатись на пляжі. Ще додають впевненості компліменти звідусіль. Це не може не радувати.
6. Щоб Ви порадили дівчатам, які вагаються чи потрібно змінювати і вдосконалювати свій режим і харчування?
Якщо ви любите себе, то обов’язково записуйтесь на проект “схуднення за 12 тижнів” до Юлії Крілик. Не лінуйтесь, і Ваше тіло Вам відповість своїм здоров’ям і красою.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *