Розмова з Мар’яною Бігальською

9th Березень , 2017


1. Що спонукало Вас прийняти участь у проекті?
Найперше – це дуже часті алергічні реакції. Кожен день нові прояви алергії, а причини я так і не знала. Лікарі сказали, що причина – токсини в кишківнику, а вивести їх можна лише ліками та правильним харчуванням. Тоді й стало питання: «Яке ж це – правильне харчування?»
По-друге – це зайва вага. Постійне відчуття, що не зручно у власному тілі. Втома, роздратування, загальне пригнічення.

2. Який результат Ви отримали після завершення проекту ?
Після закінчення проекту в мене просто змінилось життя.
Якщо чесно, то я скептично ставилась до здорового харчування та була впевнена, що схуднути можна лише на дієтах, відмові від їжі, надмірних фізичних навантаженнях. Все це я проходила і хоча вага дійсно знижувалась на кілька кілограм, однак відчуття постійного виснаження, втоми, ломоти в кістках, не давали повністю насолодитись результатами. А через якийсь час вага верталась та ще й з «хвостиком».
На сьогоднішній день я вже схудла на 29 кг. Початкова вага була 94,7 кг на сьогодні – 65,8 кг. Після закінчення проекту було мінус 20кг, однак, хоча проект закінчився 15 січня, я продовжила жити за принципами, яких навчила Юлія. Це стало способом життя. Зараз я на 5-му тижні елімінаційної дієти. Почуваюсь фантастично.
Я з радістю йду купувати собі нові речі, оскільки знаю, що мені в них буде гарно. Я змінила зачіску, пофарбувала волосся, регулярно займаюсь спортом… Одним словом я люблю себе. І дійсно безмежно вдячна Юлії за теперішнє життя.

3. Які звички сформувались у Вас під час проекту? Що було найскладнішим під час участі?

Звички:
снідати, їсти регулярно (що 3-3,5 год), їсти багато овочів, читати етикетки, закупляти продукти на тиждень, рано прокидатися, швидко лягати спати, висипатись, пити багато води, не вживати кави.
Найскладніші перші тижні на проекті – закупити продукти, знайти де їх купити, знайти час варити їжу, правильно спланувати час, не забувати про прийоми їжі.
4. Як після участі у проекті Ви почали відноситись до Вашого харчування, організму в цілому? Які продукти більше не присутні у Вашому раціоні?
Я не їм «заборонених» продуктів. Прислухаюсь до організму. Займаюсь спортом.
5. Що змінилось у вашому житті в зв’язку із участю в проекті? Чи змінилась ваше ставлення до себе?
Змінилось все! Я щаслива, радісна, задоволена собою.
6. Щоб Ви порадили дівчатам, які вагаються і бояться чи потрібно змінювати і вдосконалювати свій режим і харчування?
Головне – бути готовим до змін, мати чіткі мету та мотивацію, впевнено йти до цілі, не вагатись, любити себе і тоді й оточуючі будуть вас цінувати і любитиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *