Розмова з Наталією Бабій

21st Травень , 2017

  1. Що спонукало Вас прийняти участь упроекті?

Загалом я вже давно, після народження дитини намагалась схуднути, років 8)))  Сиділа на кефірі і гречці, ще на якихось мало ефективних дієтах, ну і звісно все потім верталось і добавлялось ще кілька дуже зайвих кілограм…  Але якраз перед самим новим роком (2017) я побачила пост Юлі про проект “Стрункий силует за 12 тижнів” і там була якась знижка.. Подумала що треба пробувати,  вкрайньому  буду знати що намагалась, ну і на 99% відсотків вірила в те, що таки протримаюсь тих 3 місяці і шось таки зміниться).

  1. Який результат Ви отрималипіслязавершення проекту ?

Я отримала чудовий результат. В мене за перший місяць пішло 9 кілограм, що дало ще більший поштовх. Це бачили всі, на роботі мені часто говорили що я схудла, дуже багато людей. А за 3 місяці  в мене було загалом мінус 21 кілограм).  При тому всьому я харчувалась 4 – 5 раз на день, і інколи мені вже не хотілось вечері, бо меню було дуже добре збалансоване, не відчувалось голоду зовсім.

  1. Які звички сформувались у Вас під час проекту? Що було найскладнішим під час участі?

Звички… Найголовніша це вживання води, багато води, якщо не пю годину – дві, то мені дуже її бракує. Тепер читаю етикетки, зважую що купувати, що ні (це результат лекцій, які скидала Юля на закритому сайті).  Не вживаю ні майонезів, ні інших підозрілих соусів і мені їх абсолютно не бракує, бо все таки за тих 3 місяці виробились якісь правильні, здорові звички, які б не хотілось змінювати.

Найскладнішим було перших 2 – 3 дні, ну від сили тиждень, потім все пішло як по маслу, вже знала де що купувати, що як називається (бо деякі продукти були для мене занадто екзотичними, починаючи з назв, хоча насправді це продукти, які легко знайти)) ). Ну і тренування на початку.. здавалось що ходити буде важко після тих вправ, але з часом звиклось. Це і було найскладнішим)

  1. Як після участі у проекті Ви почали відноситись до Вашого харчування, організму в цілому? Які продукти більше не присутні у Вашому раціоні?

Кардинально відрізняється моє харчування тепер, я не наїдаюсь на вечір, як це було раніше, смакувала багато що з холодильника, тепер здебільшого все зважую, стараюсь харчуватись за принципом, який вибудувала Юля у своїх меню. Зараз вживаю крупи, які дозволено їсти, дуже багато овочів, салатів, фрукти, часто запікаю овочі, рибу, варю супи, рецепти яких давала Юля в меню. Все дуже смачно, дієтично і корисно.

Ще я почала по можливості нормально спати, хоча рідко маю на це час. Але коли висплюсь, то відчуття зовсім інакші, день радісніший і цікавіший, а це дуже важливо при правильному режимі і бажанні схуднути.

  1. Що змінилось у вашому житті в зв’язку із участю в проекті? Чи змінилось ваше ставлення до себе?

Окрім режиму харчування, звичок і самопочуття, змінилось і ставлення до себе. Я почала себе любити, приділяти більше уваги собі). В мене покращився настрій, зявилась якась легкість.  Набагато краще себе почуваю і  дуже вдячна за це Юлі!!! Тепер, йдучи в магазин в мене немає проблем з вибором кофтинки чи штанів, підходить все що подобається. Хочу ще мінус 15 і буду над цим плідно працювати, але без контролю важко).

  1. Щоб Ви порадили дівчатам, які вагаються і бояться чи потрібно змінювати і вдосконалювати свій режим і харчування?

Пробувати, принаймні без цього ніяк. От так як я, поспорити з самою собою, теж купити собі участь в проекті на якесь свято (я собі придбала на Новий Рік, в якості подарунка і не прогадала) ). Якщо не наважитись і не спробувати, то нічого і не зміниться, тому варто зайнятись з цим, а проект є хорошим стартом, який дуууже надихає і дає сильний поштовх вперед.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *