Ритуали вечора для енергійного ранку

4th Червень , 2018

Ваш ранок залежить в першу чергу від вашого вечора. Справа не в тому, в який час ти йдеш спати, але як ти йдеш спати.

Що ви можете зробити вже сьогодні ввечері, щоб завтрашній ранок Ви себе відчували по-іншому.

І помітьте, що ці ритуали не коштують жодної копійки, але для Вашого здоров’я вони безцінні.
Тому, якщо ви ще шукає відмовки, чому вам складно бути здоровою, енергію і натхненною – надаю вам перші кроки, які ви вже можете зробити сьогодні.

1. Погасити за годину до сну синє і яскраве світло – дозвольте своєму тілу відрегулювати себе, щоб він думав про свій сон, щоб він міг заспокоїтися і правильно розслабитися.

2. Спробуйте книгу перед сном – телевізор перед сном не є гарним способом розслабити ваше тіло. Читання книги допоможе вашому розуму стати сонним і заспокоїть вас у стані сну. Важливо , читати розслаблюючу книгу, а не яка навпаки перезбудить вашу нервову систему.

3. Вживайте останню чашку кави за шість годин до того, як лягаєте спати. Навіть якщо ви хочете спати навіть після кави, це вже серйозний дзвіночок від організму, що йому і наднирникам потрібна допомога у відновленні.

4. Покладіть свій телефон в іншій кімнаті – За дві – три години до того, як лягати спати, покладіть його в іншу кімнату. Крім цього, у вас не буде спокуси одразу тягнутись до нього зранку, як тільки ви прокинулись. Також приберіть Всі екрани (комп’ютер, телефон, телевізор) повинні бути виключені в 20: 00-21: 00. Експерти по сну стверджують, що під дією штучного освітлення (у тому числі від монітора комп’ютера та смартфона) пригнічується виготовлення гормону мелатоніну. Сонливость пропадає, і біологічні ритми збиваються.

5. Не їжте перед сном – це може дійсно порушити ваш сон і зранку ви почуватиметесь не найкращим чином, з важкістю в тілі.

6. Зробіть налаштування ввечері – це можна зробити за допомогою якоїсь практики, медитації, глибокого дихання

7. Заповнення щоденника вдячності – кожного дня знаходити 10 різноманітних моментів подякувати вашому світу. Будьте чесні самі з собою , проявіть фантазію до процесу з душею і світ відповість вам взаємністю.
ПЕРЕСТАНЬТЕ закінчувати день скаргами про те, що у вашому житті не так, з жалем, бажанням або думками про те, що чогось у вас немає.

8. Уникайте надмірної розумової стимуляції. Не дивіться вечірні новини. Це отрута для ваших снів. Не будуйте планів на майбутнє, не вступайте в гарячі суперечки, одним словом, не займайтеся нічим, що будоражить розум.

9. Прийміть гарячий душ або полежіть в теплій воді.
Основна мета вечірніх ритуалів – допомогти вам розслабитися і позбутися від стресу. Так що в ті дні, коли вам потрібна додаткова допомога, щоб розслабитися і заспокоїтися, просто прийміть гарячий душ з натуральними (!) ефірними оліями – і такий душ творить чудеса.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *