Ще раз про любов до себе

4th Листопад , 2018

Оскільки зі всіх боків дуже багато реклами, інколи здається що підтягнуте тіло – це must-have в гардеробі. Але чи станете ви щасливою від цього?
Якщо ви думаєте, що коли станете стрункою і одразу на вас звалиться міх зі щастям, ви помиляєтесь.
Одне з досліджень науковців продемонструвало, що більше половини дівчаток, яким всього лише 6 років, задумуються над своєю вагою і вважають, що вони загладкі. Серед підлітків ситуація ще гірша – 85% із них бояться набрати зайву вагу більше, аніж захворіти на онко. Хіба це не божевілля?
Комфортне тіло – це справа кожного із нас, і якщо ваша подруга прагне важити менше 50 кг, то це не означає, що і вам у такій вазі буде добре. У кожного є своя форма, при якій він себе добре почуває і задоволений відображенням у дзеркалі (я не говорю про зайву вагу і коли це призводить до безлічі хронічних захворювань – всьому теж є міра і межа розумного). Головне, щоб ваше тіло і ваш розум (свідомість) гармоніювали між собою.
Вас повинні оточувати люди, які впевнені в собі і які задоволені своїм зовнішнім виглядом – не ті, які хизуються і вихваляються, а ті, які здатні надихнути, налаштувати на позитивне мислення.
Ви повинні відчувати себе здоровою! Якщо сьогодні вам комфортно не з параметрами 90-60-90, хоча хтось натякає, щоб вам би і потрібно було схуднути, запитайте себе (але будьте відверті із собою) – «Як я себе почуваю у цій вазі? Мені зручно? Моє самопочуття хороше? Мій сон міцний? Я комплексую? Я добре харчуюсь? Я даю все необхідне своєму тілу? Чи не харчую я свої хвороби» Якщо усе гаразд, то і не варто зважати на думки таких заздрісників і незадоволеним життям людей.
Уже сьогодні подивіться у дзеркало і скажіть собі: «Я люблю себе і своє тіло!»
І навіть якщо ви знаходитесь на шляху до отримання бажаних форм, полюбити себе потрібно уже у цю мить, а не потім і не завтра. Ви повинні любити себе такою, якою ви є. Якщо взагалі не прагнете нічого змінювати і вас все влаштовує, то скажіть собі: «Моє тіло – це мій храм, я люблю себе, я унікальна, я спокуслива, я чарівна, я особлива!»
У сьогоднішній гонитві за модою не втратьте себе. Не варто худнути і морити себе незрозумілими дієтами, лише тому, що всі інші вас до цього закликають. Не варто зациклюватись на культі тіла. Так, потрібно мріяти і прагнути, але не варто себе одразу заганяти у якісь рамки і обмеження і думати, що от досягну, а тоді буду насолоджуватись життям. Ні, час спливає, про це варто пам’ятати, а тому щасливим потрібно ставати уже сьогодні.
Не бійтеся і не соромтеся, якщо ваша думка відрізняється від того, що вам намагаються втовкмачити. Важливо вірити у себе і, якщо можливо, то допомогти іншим у цьому.
Як же полюбити себе? – запитаєте ви.

Ось десятка простих ідей, які допоможуть вам у цьому.
 Погляньте на себе по-іншому. Навчіться сприймати себе такою, яка ви є і користуватись своїм тілом по-новому. Для прикладу, підіть на танці, влаштуйте собі інтимний вечір (заспокійлива ванна, зворушлива музика, запашний трав’яний чай) тощо.
 Аналізуйте, що ви їсте. Купуючи продукти в магазині, звертайте увагу на їхню корисність і що отримає ваше тіло від них. Почніть турбуватись про вас організм.
 Якщо у якусь мить ви знову засумнівались і почали картати себе за свої зайві кілограми, а тому засумували, спробуйте відверто відповісти:
1. Мої негативні думки про моє тіло правдиві?
2. Я впевнена у цьому?
3. Як я себе почуваю, коли вірю в це?
4. Як я себе почуватиму, якщо так не думатиму?
 Залишіть вагу у шафці і не варто щогодини спостерігати за цифрами.
 Не бійтеся змін і себе нової, не бійтеся бути самою собою, не бійтеся відрізнятись! Так, ви не модель із обкладинки журналу, але ви унікальна, ви чарівна, ви особлива.
 Напишіть на аркуші паперу перелік із сотні пунктів, що ви любите в собі. Повісьте їх на видному місці і намагайтесь якнайчастіше перечитувати.
 Застосуйте до себе мантру. Повірте у це самонавіювання. Для прикладу, напишіть на дзеркалі у ванній «Я люблю себе!» Посміхайтесь щоразу, коли це читаєте.
 Не бійтеся дивитись на себе оголену у дзеркалі. Так, можливо вам щось у собі не подобається, але ви все одно любите себе (свої плечі, свої руки і т.д.)
 Мисліть позитивно. Ви думаєте, що у вас надто гладкі стегна і ненавидите їх, змініть це – полюбіть їх, повірте, що вони спокусливі і ви щодня робите їх кращими, дбаючи про своє харчування та тренуючись.
 Не заганяйте себе у рамки моди, припиніть слідкувати за селебрітіз, які то схуднули, то погладшали. Це лише дописи журналістів чи блогерів і вони направлені лише на те, щоб їх читали.Ви створені природою, таких як ви, більше немає. Хіба це не чудово і не дивовижно? Ви неповторні, ви чарівні, ви унікальні, ви насолоджуєтесь життям уже сьогодні, ви щасливі, ви красиві, ви сміливі, ви впевнені у собі, ви любите себе! Ось хто ви насправді! Відкрийте себе нову. Ви ж прекрасні!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *