Що призводить до хвороб? Причина #1 Страхи з приводу здоров’я

23rd Березень , 2018

Першим і найпоширенішим способом замовлення собі захворювань є безкінечні страхи з приводу того, чи не хворі ми чимось жахливим. Приводів для появи таких страхів більш ніж достатньо . Наприклад, це може бути опис симптомів хвороб в різній літературі. А якщо симптом описаний достатньо переконливо, то хто ж не знайде його в себе?

Це досвід захворювань ваших родичів і знайомих = хіба у вас немає таких же симптомів, як у них? А якщо немає, то можливо ви їх погано шукали?
Це досвід ваших власних минулих захворювань,які породжують страх захворіти ще раз.
Це телевізійні передачі з розповідями про різні випадки отруєнь або захворінь , яків відбулись з іншими людьми. А ви чим гірше?
Це реклама, в ході якої людина в білому халаті розказує нам, скільки міліардів жахливих мікробів живуть в нас і тільки чекають моменту, щоб напасти на того, хто не купив їхні чудодійні ліки.
В цілому , страх захворіти – нормальне явище великої кількості людей. Страх виконує позитивну роль намагаючись примусити людину прийняти якісь міри , щоб уникнути захворювання.
Але частіше страху не вдається примусити людину робити хоч щось для покращення свого здоровя. Все зводиться до безкінечних переживань на тему раптом я чимось хворий. А якщо довго смакувати тему «раптом я хворий» , то підсвідомість сприйме це як затяжну стресову ситуацію і спробує заспокоїти вас. Воно дасть вам те, що заставить вас знервуватись . з найдобрішими намірами воно створить вам бажане захворювання, щоб ви більше не нервували. Так немовляті дають іграшку, щоб він перестав плакати.
На думку підсвідомості , отримавши довгоочікувану подію(тобто хворобу), людина повинна буде заспокоїтись (тому що логіка підсвідомості достатньо примітивна і не змінюється з часом). Але мало хто заспокоюється, отримавши захворювання , якщо боявся тривалий час. Скоріше навпаки, переконавшись в тому , що страх виявився не марним, людина поринає в наступну стадію переживань , тобто в боротьбу з захворюванням, яке породив своїми ж страхами.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!