Що призводить до хвороб? Причина #2

23rd Березень , 2018

Наступний сильний пласт причин виникнення захворювань є в тому, що захворювання вам дуже потрібні, оскільки воно дозволяє вирішувати якісь питання, які без захворювання ніяк вирішити не вдасться.

В наступних постах ми розглядатимемо деякі з таких прихованих вигод.

Найчастіше за все не усвідомлено “замовляють” собі захворювання діти. Дитині потрібно багато духовного тепла і турботи батьків.
А вони можуть бути постійно зайняті виясненням відносин один з одним або якимись своїми справами. Як дитині отримати увагу батьків? У неї є лише один вихід – захворіти і вона ним активно користується. Як тільки дитина хворіє , батьки кидають всі свої справи і займаються лише нею – ціль досягнута.

Дорослим теж іноді хочеться відпочити без метушні і безперервних турбот, хочеться відчути на собі турботу і увагу близьких людей. В повсякденній рутині всі зайняті своїми проблемами:роботою, домашніми справами, зароблянням грошей, будівництвом дачі або чимось ще. В результаті , люди хоч і живуть разом, але у них нема спілкування, не хватає взаємної уваги, турботи, цікавості до проблем один одного. Вони починають шукати, як це можна отримати і деякі знаходять – через хворобу.

Як тільки людина хворіє , на неї починають звертати увагу родичі і діти, вічно зайнятий чоловік (дружина) цікавиться тим, що у хворої на душі, що їй потрібно і т.д. як без хвороби все це отримати? Майже неможливо.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!