Топ – 7 книг

4th Червень , 2018

Я дуже люблю читати. І дуже рада, що зараз багато чудових книг перекладаються на українську/російську мову.

І оскільки я часто отримую запит щодо рекомендацій щодо книг, я вирішила скласти разом деякі з мої улюблені книги по саморозвитку.

Я для себе класифікую книги по категорії (розум, тіло і душа), щоб я точно знала, що читати, коли я прагну працювати в будь-якій з цих сфер.

І в цьому пості хочу розповісти про останні книги , які я прочитала і, які можу порекомендувати)

Їх було більше, але не всі варті, щоб витрачати на них час.
І взагалі, я раніше мала таку проблему , що дочитувала книгу до кінця, навіть якщо вона не цікава, Зараз такого вже немає, тому що я тепер дуже ціную свій час.

А як у Вас? Чи читаєте ви навіть, якщо вам не цікаво? Якщо ні, то скільки сторінок Вам потрібно прочитати, щоб зрозуміти, що книга “не ваша”?)

А тепер давайте поринемо в книги!

1. Джен Сінсеро – Крутість тобі личить. Як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну (You Are a Badass: How to Stop Doubting Your Greatness and Start Living an Awesome Life)
Будь-хто здатен досягти успіху, адже те, чого ти прагнеш, для тебе вже давно існує. Усесвіт уже про все подбав. І, щоб отримати бажане, достатньо змусити себе зробити лише одну просту річ: не просто ЗАХОТІТИ змінити своє життя, а ВИРІШИТИ його змінити.

2. Патрісія Коллард – Легко бути щасливою! 10 хвилин в день для гармонії і спокою (The Little Book of Mindfulness: 10 minutes a day to less stress, more peace)
Це книга для заохочення усвідомленості у вашому житті. Незалежно від того, чи є ви новачком чи експертом з усвідомлення, є багато практичних методів. Це одна з тих книжок, які ви можете підібрати та переглядати, коли вам знадобиться момент для призупинення. Навіть дуже зайнята людина легко викроїть кілька хвилин в день на вправи і практики. Якщо займатися регулярно, ви станете набагато врівноваженішими і спокійнішими “.

3. Грег МакКеон – Есенціалізм. Шлях до простоти (Essentialism: The Disciplined Pursuit of Less)
Ця книга для всіх, хто застряг в посередніх турботах і кому не хватає часу на найважливіше . Автор підкреслює думку, що сьогодні в світі існує безліч можливостей і саме тому нам треба бути дуже прискіпливими та ретельно виділяти серед цих можливостей найголовніше та найважливіше для себе. Якщо ми самі не зробимо цього, то пріоритети за нас розставить хтось інший

4. Джек Кенфілд. Правила успіху (The Success Principles(TM) – 10th Anniversary Edition: How to Get from Where You Are to Where You Want to Be)
Це книга про те, як з місця де ви є, перенести вас в місце , де ви хочете бути. Вона вчить, як підвищити впевненість в собі, вирішувати повсякденні проблеми, і почати досягати ваших життєвих цілей.

5. Гретхен Рубін – Проект щасля (The Happiness Project : Or, Why I Spent a Year Trying to Sing in the Morning, Clean My Closets, Fight Right, Read Aristotle, and Generally Have More Fun)
«Проект Щастя» – це книга ідей, яка синтезує тисячолітню мудрість та наукові дослідження, практичні поради та безцінний досвід жінки, яка, схоже, зрозуміла, що маленькі життєві зміни приводять за собою великі. От лише кожному варто вирішувати, що саме обрати і записати у свій проект, аби, зреалізувавши його, відчути себе по-справжньому щасливим.

6. Майк Вікінг – Маленька книга хюґе. Як жити добре по-данськи (The Little Book of Hygge. The Danish Way to Live Well)
Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.
У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя?

7. Діпак Чопра – 7 духовних законів успіху (The Seven Spiritual Laws of Success: A Practical Guide to the Fulfillment of Your Dreams )
Діпак пояснює, що є закони природи і ті ж закони можуть допомогти нам виконати наші найглибші бажання. У кожному розділі досліджується, як ці закони можуть допомогти нам знайти більше задоволення в нашому житті. Незважаючи на складність деяких ідей, у кожному розділі пропонуються 3-5 практичних способів застосування цих законів у вашому житті.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *