Турбота про себе

5th Серпень , 2018

Наше тіло – це наш вірний, терплячий, відданий партнер, який завжди з нами і готовий підтримати нас. Щоб не трапилось, тіло дозволяє нам зробити рух (крок уперед). Наше тіло завжди прагне вижити і намагається з усіх сил підтримувати нас. Так, але в якусь мить йому може просто не вистачити сил: у такі моменти ми втомлені, спустошені, починаємо хворіти, страждати, нас супроводжує відчуття нудоти, здуття або діарея, далі ожиріння, а потім зрештою жалість і навіть ненависть до самої себе.

Ми самі себе до цього стану доводимо, самі стаємо причиною таких негативних змін. Так, ми виступаємо в ролі ворога самому собі. Щодня ми наносимо шкоду власному тілу, включаючи нашу травну систему. Тіло мовчки все сприймає, терпить. Так, воно хотіло б покликати на допомогу, але ми його не чуємо, не хочемо спробувати прислухатись, проаналізувати. Тому наше тіло покірно вживається з нами, відновлюється у міру можливостей і працює на максимумі (до виснаження).

Ви спробуєте заперечити, що насправді нічим собі не шкодите, ведете здоровий спосіб життя. Та щодня ми завдаємо шкоди власному тілу, навіть цього не помічаючи, просто цей рівень шкоди може бути різним, як і усвідомлення того, якими шкідливими можуть бути ті чи інші вчинки, дії, продукти тощо.

Для прикладу наведу перелік повсякденних дрібниць, які ми можемо не помічати, але які шкодять нашому організму:
— Ми недосипаємо або маємо неякісний сон
— Ми працюємо навіть тоді, коли сильно втомлені
— Ми ведемо малорухливий спосіб життя
— Ми п’ємо багато кави (інших стимуляторів, енергетиків), щоб «додати» сил, замість того, щоб просто перепочити і дозволити тілу відновитись
— Ми переїдаємо або навпаки, недоїдаємо
— Ми доводимо себе до виснаження (фізична перевтома), тому що помилково вважаємо, що чим більше, тим краще
— Ми їмо похапцем (просто находу)
— Ми не помічаємо сигналів від власного тіла
— Не проявляємо свої емоції, тримаємо їх в своєму тілі
— Ми дихаємо швидко та поверхнево
— Ми недостатньо вживаємо корисних та поживних продуктів
— Ми лікуємо симптоми, але не намагаємось визначити справжню причину погіршення самопочуття чи захворювання
— Ми вживаємо сурогатні продукти чи ті, які не засвоюються та важкі для нашої травної системи
— Ми страждаємо від алкогольної, тютюнової і харчової залежності
— Ми «заїдаємо» свій поганий настрій
— Ми відмовляємось від їжі, коли голодні…

Цей перелік можна продовжувати і продовжувати, кожен із нас робить щось із того, що ми перерахували. А це все є шкідливим для нас, нашого тіла, нашого організму, нашого самопочуття.

Давайте не будемо зволікати і почнемо турбуватись про себе уже зараз. Наше тіло потребує любові (включаючи фізичні вправи та здорове харчування). Постійна любов та турбота допоможуть вам залишатись здоровими та насолоджуватись життям. Почніть більше рухатись та вживати корисну і поживну і їжу, і ви помітите, як тіло відповідає вам вдячністю, ваше самопочуття покращиться, а зовнішній вигляд милуватиме око. Припиніть шкодити собі, полюбіть себе, своє тіло. Почніть поважати і ціннувати себе.

Не забувайте про відпочинок, дихайте на повні груди, намагайтесь багато рухатись (будьте активним), гуляйте на свіжому повітрі, зробіть масаж, займіться сексом, побудьте наодинці з власними думками, проводьте час із друзями. Спробуйте щодня знаходити час для того, щоб турбуватись про себе і власне тіло, це має бути невід’ємною часткою вашого життя. Ви виглядатимете і почуватиметесь набагато кращеЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *