Внутрішня краса

11th Березень , 2018

Наша краса іде зсередини!
І я маю на увазі не лише наш внутрішній світ, а й те, чи насичуємо ми достатньо наш організм вітамінами, мінералами, іншими корисними мікроелементами.
Сьогодні хотілось би поговорити про нашу шкіру – саме вона відображає все, що відбувається у нашому організмі всередині, а отже, якщо є висипання, почервоніння, інші подразнення, вугрі, тьмяність, сухість, – отже проблема всередині.

Жінка зазвичай з роками ховає свою красу за стресами, страхами, бурхливістю буденності, а для того, щоб стати красивою та впевненою, потрібно зазирнути у свою душу, налаштуватись на позитив, радіти кожному дню.
Так, роки минают, молодість швидко спливає і ми починаємо виправдовуватись, що шкіра втратила свій блиск, пружність і колір через те, що починає «старіти». Так, процес природній, але чому б не запобігти передчасному старінню, чому б не допомогти вашій шкірі якнайдовше виглядати оксамитовою, підтягнутою, зволоженою, доглянутою.
Вугрі, подразнення та почервоніння, відчуття свербіння тощо – це все не через те, що шкіра перестає бути «юною», а тому, що їй бракує вітамінів, мікроелементів, кисню, їй бракує здоров’я.
Так, частина жінок шукає допомоги у косметологів та дерматологів, витрачає немалі кошти на креми, лосьйони, мазі, таблетки, різні процедури, щоб змінити вигляд шкіри. Але ж причина ховається не зовні!
Косметичними засобами ми можемо лише приглушити прояви того, що насправді відбувається. Давайте ж допоможемо нашій шкірі зсередини, і для цього не потрібні значні кошти.
Ви скажете, що кінозірки і співачки молодо і свіжо виглядають у 40 чи 50, тому що витрачають тисячі на процедури і креми, в тому числі і на пластині операції. А я можу розповісти, як виглядати на «всі 100» кожній із нас без мільйонів.

Повірте, ви можете виглядати доглянутою та розкішною у будь-якому віці, просто потрібно прислухатись до свого організму, полюбити своє тіло, почати турбуватись про себе і у вас все вийде!

Чи задумувались ви коли-небудь, чого ви позбавляєте ваш організм? 
 Кисень.
Достатнє надходження кисню – це не лише глибоке дихання, а й хороший кровообіг.
 Вода.
Вона необхідна кожній клітинці нашого тіла, не даремно її називають основою всього живого.
 Вітаміни, мінерами, білки, жири, вуглеводи.
Це все правильне збалансоване харчування, здорова корисна їжа, різноманіття продуктів.
 Фізичне навантаження.
Активність – це наш шлях до стрункості, до хорошого самопочуття, до чудового зовнішнього вигляду. Вправи та рух допомагають стимулювати всі системи організму і їх роботу (кровоносна, травна, лімфатична, серцево-судинна). Наші м’язи працюють, а отже в тонусі, ми ведемо активний спосіб життя, а отже обмінні процеси проходять в організмі швидко і нічого не застоюється.
 Здоровий міцний достатній сон.
Доросла людина повинна спати не менше 8 годин, і це не просто гучний вислів. Наш організм потребує достатнього відпочинку, щоб відновитись і поповнити сили.
 Здоровий емоційний стан.
Позитив, оптимізм, впевненість, внормованість думок, чіткі пріоритети, самоорганізованість…
Виконуючи усе вище перераховане, ви досягнете чудових результатів, і якщо й залишаться невеликі косметичні проблеми, то їх уже можна виправити косметичними засобами, але для цього уже не будуть потрібні великі кошти – ви витрачатимете, щоб не маскувати, а щоб підтримувати здоровий вигляд вашої шкіри.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

error: Content is protected !!