Як перестати їсти в стресовому стані і стати більш усвідомленою у вживанні їжі

4th Червень , 2018

• Наступного разу, коли ви сідаєте за стіл, зробіть три глибоких вдихи/видихи і розслабте все тіло.

• Спробуйте зробити все можливе, щоб прибрати все судження про те, що ви збираєтеся з’їсти – замість цього зосередьте увагу на повільному насолоджені кожним шматком. Засудження себе через їжу викликає стрес, який ускладнює травлення. Пам’ятайте, що в 80% випадках ваша мета – вживати здорові, цільні продукти, які підтримують ваш організм і здоров’я, а тоді може бути 20% не зовсім хороших для тіла продуктів – це і буде баланс. Тому насолоджуйтеся кожною їжею – будь то хороша чи погана. І не судіть себе, і не картайте.

• Насолоджуйтесь і будьте в моменті, не поспішайте! Слухайте своє тіло і їжте, що потребує ваше тіло. Відчувайте свій голод і ситість.

• Не забудьте під час прийому їжі бути в спокійній обстановці (далеко від телефону / комп’ютерів / телебачення). Будучи в соціальних мережах, коли ви їсте, ви залишаєтеся незадоволеними і ваше травлення тоді працює набагато гірше, що в свою чергу приводить до різних дизбалансів в організмі.

• Зверніть увагу на вашу їжу та те, як ви почуваєтесь після неї – це кращий путівник для знання, які продукти змушують вас відчувати себе добре і які продукти підходять саме вашому організму. Якщо після їжі ви відчуваєте втому, неприємні відчуття, або через годину знову голодні, то велика ймовірність що ця їжа вам не підходить.

• Пам’ятайте, що їжа нікуди не втече. Не обов’язково з’їдати все і одразу. Ви можете залишити це на пізніше або на наступний день. такий підхід допомагає зменшити переїдання .

• Не їжте з негативними емоціями. Під час них в організмі включається ряд фізіологічних змін, які погіршують роботу травлення, і їжа яку ви з’їсте, особливо якщо це їжа , яка важко перетравлюється не зможе засвоїтись організмом належним чином.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *