Як показати собі більше любові

29th Березень , 2019

 

Для того, щоб мати здорові стосунки з їжею і тілом, Вам потрібно показати свою любов до себе. Так, звичайно, це дуже легко говорити, а ще важче виконати. З чого почати? Якщо Ви ведете боротьбу з емоційним харчуванням або навіть образом тіла, пропоную Вам ознайомитись із чотирма способами, які дозволять проявляти до себе більше любові.

1. Запитайте, що вам потрібно.
Незалежно від того, чи Ви відчуваєте себе самотньо, чи просто перевантажені, пам’ятайте, що в будь-який момент можна звернутися за допомогою. Виділіть один день під час свого неспокійного тижня, відмовтесь від деяких зобов’язань, це буде найкращим рішенням. Адже зовсім несоромно просити про допомогу та встановити межі для власного благополуччя. Коли Ви намагаєтеся з’ясувати, що Вам потрібно, проявляєте до себе необхідну любов і повагу.

2. Пробачте собі.
Кожній людині притаманно допускати певні помилки чи мати недоліки. У цьому полягає людська сутність. Важливо вміти прощати, а головне – не боятися вибачити собі. Багато хто прагне схуднути, змінити форму тіла, щоб бути більш привабливим, успішним чи бездоганним. Для того, щоб цього досягти, необхідно, у першу чергу, навчитися прощати собі. Прийміть усі недоліки, дозвольте собі жити по-справжньому та не боятись того, що скажуть інші. Саме це дозволить Вам рухатись уперед та досягати нових вершин.

3. Визначте пріоритети речей, які важливі для вас
Щодня намагайтеся виділити кілька хвилин, щоб подумати про важливі речі та занотувати їх. Цей список може містити тези щодо родини, друзів, роботи, здоров’я, хобі, духовності, благодійності та багато іншого. Після цього проаналізуйте, чи є серед цього переліку турбота та піклування. Можливо, друзі важливі для вас, але постійна зайнятість не дозволяє Вам їм зателефонувати чи зустрітись? Або через щоденні турботи Ви не в змозі виділити час для заняття улюбленим видом мистецтва чи іншою справою? Пам’ятайте, завжди потрібно надавати перевагу важливим речам. Адже саме так легше досягти балансу. Виділяючи час для себе, Ви показуєте свою любов. Так зможете відчути себе щасливішими і більш повноцінними.

4. Практика турботи
Поряд з визначенням пріоритетних речей, які важливі для Вас, частіше практикуйте турботу про себе. Якщо Ви почуваєтеся перевантаженими, тривожними чи депресивними, легко нехтувати своїми основними потребами. Турбота про себе відіграє особливу роль у підтримці фізичного та емоційного здоров’я. Необхідно таке піклування звести до регулярної дії, як, наприклад, щоденна гігієна, прийом їжі, потреба у відпочинку тощо. Любов до себе вимагає важкої робити над внутрішнім світом. Проте ці кроки надзвичайно дієві. Якщо Ви відчуваєте, що боретеся з цими кроками, пам’ятайте, можна попросити допомоги. Окрім цього, дуже важливо мати сильну підтримку. Регулярно розмовляючи з другом або фахівцем-терапевтом, Ви зможете допомогти собі досягнути запланованої мети.

Одразу, як проявите більше любові, Ви будете вражені тим, що є дієвими ліками проти емоційних проблем з їжею та тілом.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *