Засоби, якими я користуюсь з iHerb — частина 4. Пробіотики

24th Лютий , 2019

 

Кому показані пробіотики?
У списку нижче перераховані розлади, для лікування яких ефективність пробіотиків науково доведена. Ще нижче – ті з них, по яким поки недостатньо клінічних даних, але наявна інформація говорить про те, що вони, можливо, настільки ж дієві.
Стани, при яких ефективність пробіотиків доведена
▪ Акне
▪ Антибіотик-асоційована діарея
▪ Бактеріальний вагіноз
▪ Інфекція Clostridium difficile
▪ Дисбактеріоз
▪ Інфекційна діарея
▪ Запальні захворювання кишечника
▪ Синдром роздратованого кишечника
▪ Синдром дірявої кишки
▪ Інфекційний синусит
▪ Діарея мандрівника
▪ Інфекції сечовивідних шляхів
▪ грибкова інфекція
Стани, при яких ефективність пробіотиків імовірна
▪ Алергії
▪ Тривожність / депресія
▪ Аутизм
▪ Аутоімунні захворювання
▪ Синдром хронічної втоми
▪ Захворювання серця
▪ Ожиріння

 

Варіанти пробіотиків:

 1. Healthy Origins.  Цей продукт містить 8 пробіотичних штамів – 5 лактобацил і 3 біфідобактерії, 30 мільярдів одиниць, які утворюють колонії

  Якщо вам потрібно більше штамів, або більше CFU, то зверніть увагу на наступні продукти:

  2. Jarrow Formulas. Містять пробіотичні дріжджі, які виживають, проходячи через шлункову кислоту і доносять їх корисні властивості до шлунково-кишкового тракту. ці мікроорганізми допомагають зберігати і підтримувати нормальну мікрофлору кишечника. А також нормалізують мікрофлору кишечника після можливих порушень в результаті прийому ліків або під час подорожей.

  3. Garden of Life.  16 штамів пробіотиків, 50 млрд CFU

  Для дітей:
  4. Garden of Life, Dr. Formulated Probiotics Organic Kidsю  Лідер за кількістю штамів (їх 14!) і 5 млрд CFU, з додаванням вітамінів С і D3, а також пребіотиків. Смаки: вишня, полуниця-банан і кавун.
  5. Nature`s Way, Primadolpilus/ 3-штамова формула, розроблена спеціально для дітей віком від 2 до 12 років
  6. Garden of Life. Primal Defence. ця унікальна формула містить 3 види штамів біфідобактерій, які були клінічно вивчені серед дітей і які знаходяться в шлунково-кишковому тракті здорової дитини.
  7, Dr Ohirra`s. Kampuku, beauty bar.  Пробіотичне мило Кампуку від доктора Охірра поєднує в собі відновлюючу силу натуральних інгредієнтів, древній японський метод ферментації і сучасну науку для створення розгладжуючого, балансуючого і омолоджуючого засобу для очищення шкіри, яке підходить для будь-якого віку і типів шкіри. Ця ексклюзивна формула була створена мікробіологом, доктором медичних наук доктором Охірра.код на знижку – PJP992Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *